National Tempus / Erasmus+
Office in Ukraine

News Subcription

Enter your E-mail:

RSS Subcription

Polls

Як Ви ставитеся до Болонського процесу в Україні?

Інформаційний день програми Темпус - відкриття НТО в Україні

3 квітня 2009 року відбувся Інформаційний день програми Темпус, в рамках якого вперше було представлено новостворений Національний Темпус-офіс в Україні та його команду.

До участі в заході, який було організовано Національним Темпус-офісом в Україні (НТО) за підтримки Представництва Європейської Комісії в Україні, Міністерства освіти та науки України та Київським міським педагогічним університетом імені Б.Д. Грінченка, були запрошені представники вищих навчальних закладів з усієї України – фахівці з міжнародних відносин, а також представники громадських неурядових організацій (Фонд Конрада Аденауера, ВБО “Громадська Соціальна Рада”). Команда організаторів зареєструвала близько 80 учасників з Києва, Білої Церкви,  Дніпропетровська, Донецька, Житомира, Запоріжжя, Кіровограда, Луганська, Луцька, Львова, Миколаєва, Одеси, Переяслава-Хмельницького, Сімферополя, Сум, Тернополя, Харкова, Херсона, Чернігова, Чернівців та Ялти – більше 20 міст України. Також до події долучилися представники Vaxio University, Швеція.

Інформаційний день програми Темпус розпочався з привітань Клаудії Фішер, першого радника Відділу програм зовнішньої допомоги, Михайла Степка, першого заступника директора Інституту вищої освіти Академії педагогічних наук України, Ольги Котової, представника Міністерства освіти і науки України, а також Віктора Огневю’ка, ректора Київського міського педагогічного університету імені Б.Д. Грінченка, де проходив Інформаційний Темпус день-2009. Варто відзначити, що всі презентації стосовно умов участі українських вищих навчальних закладів у програмі Темпус, а також знайомство з освітньою програмою Erasmus Mundus викликали численну кількість запитані в аудиторії, серед якої були не лише досвідчені учасники програми Темпус (Національний університет “Києво-Могилянська академія”, Національна металургійна академія України, Донецький національний технічний університет тощо), а й новачки. Отже розпочато новий етап роботи щодо реалізації програми Темпус в Україні. Команда Національного Темпус-офісу  розпочинє активну співпрацю з Європейською Комісією, Міністерством Освіти і науки України, усіма зацікавленими вищими навчальними закладами України, соціальними партнерами тощо.

 

Search on portal

ILID

ILIDlogo-w165

Institute for Leadership, Innovations and Development

Links

hair style model