National Tempus / Erasmus+
Office in Ukraine

News Subcription

Enter your E-mail:

RSS Subcription

Polls

Як Ви ставитеся до Болонського процесу в Україні?

Відносини України з Європейським Союзом є одним із зовнішньоекономічних, освітніх та наукових пріоритетів України

Про це сьогодні сказав Перший заступник Міністра освіти і науки, молоді та спорту Євген Суліма під час засідання української частини Підкомітету № 7 «Наука та технології, дослідження та розробки, освіта, культура, громадське здоров’я, інформаційне суспільство та медіа» в рамках програми дій Україна – Європейський Союз.

У засіданні взяли участь члени Підкомітету – представники Міністерства культури, Міністерства охорони здоров'я, Міністерства закордонних справ, Державного комітету телебачення та радіомовлення, Державного агентства з питань науки, інновацій та інформації, повідомляє прес-служба МОНмолодьспорту.

Євген Суліма повідомив, що за минулий рік МОНмолодьспорту реалізовувало свою політику в галузі євроінтеграції за багатьма напрямками.

«У сфері наукового та технологічного співробітництва України з Євросоюзом потужним сегментом загального механізму інтеграції нашої держави у континентальний ринковий простір і налагодження політико-економічного взаєморозуміння є участь в європейських Рамкових програмах», - сказав Перший заступник Міністра.

За словами Євгена Суліми, в 2011 році Міністерством проводилися внутрішньодержавні процедури щодо ратифікації Угоди (у формі обміну нотами) щодо відновлення Угоди між Україною та Європейським Співтовариством про наукове і технологічне співробітництво і 16 листопада 2011 року прийнято відповідний Закон України за № 4041-VI.

Перший заступник Міністра повідомив, що «Україна зацікавлена у збільшенні кількості українських наукових колективів, які беруть участь у виконанні проектів у рамках Сьомої рамкової програми ЄС». За його словами, наразі Україна посідає сьому позицію за кількістю поданих проектів Сьомої рамкової програми ЄС серед країн, що не є членами Європейського Союзу. А у рамках конкурсу ERA-WIDE Україна посіла першу позицію серед всіх країн, які брали участь у зазначеному конкурсі.

Щодо напрямку інтеграції до освітянського європейського простору в рамках реалізації домовленостей, досягнутих під час П’ятого спільного засідання Підкомітету №7 МОНмолодьспорту, Євген Суліма зазначив, що «створено нормативно-правову базу запровадження Додатка до диплома європейського зразка та розпочато його видачу».

Також Перший заступник Міністра наголосив, що на постійній основі проводиться робота щодо залучення вищих навчальних закладів України до участі в програмах Темпус, Еразмус Мундус та Жан Моне.

Під час засідання обговорили стан виконання домовленостей, досягнутих під час П’ятого спільного засідання Підкомітету № 7 та сформували пропозиції до порядку денного наступного, Шостого спільного засідання Підкомітету № 7, яке планується провести у тертій декаді травня 2012 року.

Джерело: Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

 

Search on portal

ILID

ILIDlogo-w165

Institute for Leadership, Innovations and Development

Links

Tempus Projects

During the I, II, III phases of the Tempus Program since 1993 to 2009 with active participation of the Ukrainian partners about 300 projects implemented. As the result of the six calls for proposals of Tempus IV 94 projects in Ukraine include 76 Joint Projects (including 12 national ones) and 18 Structural Measures (including 6 national ones).

Read more

Manage Your Tempus Project

The key information important for project teams have been implementing the Tempus Projects is placed at the website of the Education, Audiovisual and Culture Executive Agence (EACEA). Useful information and recommendations as well as announcements on the projects events are placed under the Manage your Tempus Project.

Read more

Erasmus Mundus

Erasmus Mundus  is an education program of the European Union; it is aimed at increasing attractiveness of European higher education, fostering international cooperation, accelerating mobility for  university students, teachers and scholars in the EU and worldwide.

Read more

hair style model