National Tempus / Erasmus+
Office in Ukraine

News Subcription

Enter your E-mail:

RSS Subcription

Polls

Як Ви ставитеся до Болонського процесу в Україні?

Інформаційні Дні Програми Темпус в Україні 2013

Національний Темпус-офіс в Україні в співпраці з Представництвом Європейського Союзу в Україні та Виконавчого агентства з питань освіти, аудіовізуальних засобів та культури (ЕАСЕА, Брюссель) за підтримки Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України провели Інформаційні дні Програми Темпус ІV - 2013 та заходи національної команди експертів з реформування вищої освіти (HERE).

Участь в заходах взяли викладачі, науковці, студенти, аспіранти та інші представники вищих навчальних закладів, науково-дослідних установ та інших організацій, зацікавлених у розробленні та запровадженні міжнародних освітніх проектів, навчанні та стажуванні в Європі.

До уваги! У зв’язку із запланованими Європейським Союзом трансформаціями міжнародних освітніх програм у 2012 р. буде оголошено останній конкурс Програми Темпус IV, тому в межах цьогорічного конкурсу вдвічі збільшено фінансування і, відповідно, збільшиться кількість підтриманих проектів за участю українських партнерів порівняно з минулим роком (23 проекти-переможця конкурсу 2011 р. за участю 53 вищих навчальних закладів України).

Під час заходів було презентовано особливості шостого, останнього, конкурсу Програми Темпус IV, умови участі, правила заповнення аплікаційної форми та супроводжуючих документів, результати п’ятого конкурсу Програми Темпус ІV. Також, у межах Інформаційних днів буде презентовано й інші освітні програми Європейського Союзу - Еразмус Мундус і Жана Моне, досвід вищих навчальних закладів, що беруть участь у цих програмах, і перспективи розвитку міжнародних освітніх програм ЄС.

Повний список проектів конкурсу: http://eacea.ec.europa.eu/tempus/results_compendia/results_en.php

Опис поточних проектів програми ЄС Темпус IV - 61 проект: http://www.tempus.org.ua/uk/korysna-informacija/publikaciji/593-61-tempus-projects-2013.html

Таблиця проектів для пошуку інформації за різними критеріями: http://www.tempus.org.ua/uk/korysna-informacija/publikaciji/594-tempus-iv-2013.html

ПРЕЗЕНТАЦІЇ ІНФОРМАЦІЙНИХ ДНІВ ПРОГРАМИ ТЕМПУС:

Пропозиції щодо нової освітньої програми Європейського Союзу "Erasmus for All"

ПРОГРАМА ЄС ТЕМПУС IV: ОГЛЯД ТА НОВАЦІЇ КОНКУРСУ

ЯК ПІДГОТУВАТИ УСПІШНУ ПРОЕКТНУ ЗАЯВКУ НА КОНКУРС ПРОГРАМИ ТЕМПУС

ПРОГРАМИ ЄС: ЕРАЗМУС МУНДУС ТА ЖАН МОНЕ

ПРЕЗЕНТАЦІЯ НТО СЕРБІЇ ТА БРОШЮРА ПРО ДОСВІД УЧАСТІ У ПРОГРАМІ ТЕМПУС

ПРЕЗЕНТАЦІЯ НТО БІЛОРУСІ

ПРЕЗЕНТАЦІЯ ДОСВІДУ УЧАСТІ У ПРОГРАМІ ТЕМПУС

ПРЕЗЕНТАЦІЯ ДОСВІДУ УЧАСТІ У ПРОГРАМІ ЕРАЗМУС МУНДУС

Європейська кредитна трансферно-накопичувальна система (ЄКТС)

Дослідження ЄС (EU Studies) для Програми ТЕМПУС IV

Національна рамка кваліфікацій як інструмент забезпечення якості освіти

Національна рамка кваліфікацій: на шляху впровадження

Графік:

24-25 січня 2013 р. - Інформаційний День Програми Темпус, семінар-тренінг з підготовки проектних заявок і консультації, Національний університет кораблебудування імені Адмірала Макарова, м. Миколаїв

13-14 грудня 2012 р. – Всеукраїнський інформаційний День Програми Темпус, семінар з питань упровадження інструментів Болонського процесу (Національний експерт) і консультації, Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут», м. Київ.

21-22 листопада 2012 р. - Інформаційний День Програми Темпус і семінар з питань упровадження інструментів Болонського процесуЄКТС і Національної рамки кваліфікацій - за участю Національних експертів з реформування вищої освіти В.І. Лугового, Першого віце-президента Національної академії педагогічних наук України, та А.В. Ставицького, координатора ЄКТС Київського національного університету імені Тараса Шевченка, а також консультації з підготовки проектних заявок, Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника, м. Івано-Франківськ.

Участь в Інформаційних днях є безкоштовною, транспортні витрати не відшкодовуються. Будь ласка, слідкуйте за новинами на сайті НТО в Україні.

Контакти: Національний Темпус-офіс в Україні, http://www.tempus.org.ua, тел. 044 2866668; 044 3322645, tempus@ilid.org.ua

 

Search on portal

ILID

ILIDlogo-w165

Institute for Leadership, Innovations and Development

Links

hair style model