National Tempus / Erasmus+
Office in Ukraine

News Subcription

Enter your E-mail:

RSS Subcription

Polls

Як Ви ставитеся до Болонського процесу в Україні?

Презентація НТО в Україні

3 квітня 2009 р. Офіційна презентація Національного Темпус-офісу в Україні, що відкрито за фінансової підтримки Європейської Комісії, з нагоди проведення Інформаційного дня Програми Темпус.
Національний Темпус-офіс (НТО) в Україні покликаний сприяти Європейській Комісії та національним органам влади в реалізації Програми Темпус, а також інших програм, що фінансуються з бюджету Європейського Союзу, спрямованих на модернізацію та реформування вищої освіти в Україні.
За результатами відкритого конкурсу Європейської Комісії, що відбувся наприкінці минулого року, для реалізації проекту «Національний Темпус-офіс в Україні» було відібрано Громадську організацію «Інститут лідерства, інновацій та розвитку» («ІЛІР»).

«ІЛІР» – громадська організація, створена в жовтні 2006 року з метою сприяння професійному та організаційному лідерству, його розвитку та поширенню у сферах врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій. За роки свого існування «ІЛІР» виступив партнером багатьох національних та міжнародних проектів; є членом Навчальної мережі глобального розвитку Світового банку, що об’єднує більше 120 навчальних закладів з усього світу, та тісно співпрацює з Інститутом вищої освіти, вищими навчальними закладами та іншими установами, що беруть участь у процесах реформування системи вищої освіти в Україні.
26 березня 2009 р. було підписано Грантову Угоду між Генеральним Директоратом Європейської Комісії з питань освіти та культури та «ІЛІР», який виконує функції Національного Темпус-офісу в Україні, термін дії угоди – з 1 березня 2009 до 31 грудня 2010 року.
Національний Темпус-офіс в Україні буде координувати взаємодію між Представництвом Європейської Комісії в Україні, Міністерством освіти та науки України, Європейською виконавчою агенцією з питань освіти, аудіовізуальної продукції та культури, яка відповідає за впровадження Програми Темпус, Генеральним Директоратом Європейської Комісії з питань освіти та культури, вищими навчальними закладами, іншими зацікавленими сторонами, що залучені до реформування сфери вищої освіти в Україні, спрямовану на пропагування та запровадження принципів Болонського процесу, поширення інноваційних підходів щодо організації навчального процесу у системі загальної та професійної освіти.

Адреса та контакти НТО:

вул. Бастіонна, буд.9, поверх 8, м. Київ 01014, Україна
тел./факс : +38 044 286 66 68,
e-пошта: tempus@ilid.org.uaЦя електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScr
www.tempus .org.ua

 

Search on portal

ILID

ILIDlogo-w165

Institute for Leadership, Innovations and Development

Links

Tempus Projects

During the I, II, III phases of the Tempus Program since 1993 to 2009 with active participation of the Ukrainian partners about 300 projects implemented. As the result of the six calls for proposals of Tempus IV 94 projects in Ukraine include 76 Joint Projects (including 12 national ones) and 18 Structural Measures (including 6 national ones).

Read more

Manage Your Tempus Project

The key information important for project teams have been implementing the Tempus Projects is placed at the website of the Education, Audiovisual and Culture Executive Agence (EACEA). Useful information and recommendations as well as announcements on the projects events are placed under the Manage your Tempus Project.

Read more

Erasmus Mundus

Erasmus Mundus  is an education program of the European Union; it is aimed at increasing attractiveness of European higher education, fostering international cooperation, accelerating mobility for  university students, teachers and scholars in the EU and worldwide.

Read more

hair style model