National Tempus / Erasmus+
Office in Ukraine

News Subcription

Enter your E-mail:

RSS Subcription

Polls

Як Ви ставитеся до Болонського процесу в Україні?





"Практикум з удосконалення системи дистанційного навчання"

НТО в Україні продовжує поширювати інформацію про минулі та діючі проекти Темпус.

Запрошуємо ВНЗ України ознайомитись з досвідом запровадження системи дистанційного навчання.

Проект програми ЄС Темпус "Практикум з удосконалення системи дистанційного навчання (TEMPUS_SM_SCM_T017B06-2006(UA).

Головна мета проекту: сприяти мобільності освітньої системи України шляхом створенням умов для вдосконалення системи е-навчання в українських університетах на грунті європейських стандартів та європейського досвіду.

Результати:

Вивчення сучасного європейського досвіду щодо впровадження/створення системи дистанційної освіти Цей результат спрямований на вивчення сучасного європейського досвіду щодо створення/поліпшення системи е-навчання. Відповідно до цього результату планується створити команду по реалізації проекту й організувати декілька навчальних візитів до Європи для членів команди по реалізації проекту. Вони будуть присвячені вивченню методології й методів по створенню системи е-навчання в європейських університетах, а також раціонального використання ресурсів е-навчання, застосовуючи методи ефективного менеджменту.


Проведення цільових практикумів по вдосконалюванню системи е-навчання в українських ВНЗ Спрямований на виявлення цільового рішення проблем, пов'язаних із широким використанням технологій дистанційної освіти в навчальному процесі та удосконалення професійної компетенції адміністраторів, менеджерів і викладачів, що працюють в умовах відкритих освітніх технологій.
Програма практикуму буде створена таким чином, щоб відображати особливості завдань, що вирішуються кожним українським університетом у сфері вдосконалення системи дистанційної освіти. Навчання, пов'язане з рішенням виявлених проблем, буде проводитись під контролем європейських експертів для декількох груп менеджерів дистанційної освіти.
Здобуваючи всі необхідні знання й уміння, слухачі будуть реалізовувати на практиці свої локальні проекти, включаючи свої оптимальні моделі системи дистанційної освіти в університеті.
Консультаційні відділи в кожному університеті почнуть проводити регулярні консультації для української аудиторії.


Поширення найкращих результатів по вдосконаленню системи дистанційної освіти Присвячений розвитку пакету рекомендацій з вдосконалення системи дистанційної освіти в Україні. Пакет рекомендацій буде розроблено за участю європейських і українських експертів, а також із прямою участю МОНУ. Під час поширення результатів планується провести декілька вступних семінарів по основам технологій дистанційної освіти для викладачів - розробників дистанційних курсів із залученням до їхньої реалізації менеджерів дистанційної освіти.

Всі деталі проекту та корисні матеріали: http://cde.kpi.kharkov.ua/tempus/publications.php

 

Search on portal

ILID

ILIDlogo-w165

Institute for Leadership, Innovations and Development

Links

hair style model