National Tempus / Erasmus+
Office in Ukraine

News Subcription

Enter your E-mail:

RSS Subcription

Polls

Як Ви ставитеся до Болонського процесу в Україні?

Success Stories
Tempus Projects experience and best practice exchange

In this section the NTO team invites Tempus Projects paricipants to place articles about their experience, share case studies, best practice in realization of Tempus projects to disseminate the projects outcomes.

 
Новини проекту Темпус SUCSID - Пілотний тренінг з підприємництва та бізнес-планування

Студенти спільної франко-української програми підготовки магістрів MВА «Бізнес-інформатика» прийняли участь у пілотному тренінгу з підприємництва та бізнес-планування. 25 студентів пройшли 2-тижневе навчання за матеріалами, розробленими за участю викладачів ХНЕУ ім. С. Кузнеця у межах Європейського проекту TEMPUS SUCSID.

Студентські команди працювали над 5 проектами, які було розроблено відповідно до методики UNIDO у різних сферах життєдіяльності: ІТ-індустрії, освіті, відпочинку та охорони здоров’я тощо.

У процесі підготовки бізнес-проектів учасники команд пройшли усі етапи від зародження бізнес-ідеї до її обґрунтування: обирали цільову аудиторію, обґрунтовували доцільність інвестицій в розробку і підвищення якості запропонованих товарів та послуг, планували виробництво, маркетинг і організацію просування продуктів та послуг на ринок.

Read more...
 
Новини проекту Темпус SUCSID - Літня школа з основ підприємництва «First Capital junior»

Літня школа з основ підприємництва «First Capital junior» в ХНЕУ імені Семена Кузнеця

23-27 червня 2014 року в рамках проекту TEMPUS SUCSID в Харківському національному економічному університеті імені Семена Кузнеця проходила Літня школа з основ підприємництва для старшокласників «First Capital junior».

Літню школу організували ХНЕУ імені Семена Кузнеця та Start-up центр «FIRST CAPITAL» (який було створено в ході проекту SUCSID) за підтримки проекту TEMPUS SUCSID.

Основними цілями Літньої школи «First Capital junior» був розвиток у школярів підприємницьких здібностей, креативного мислення, лідерських якостей і навичок роботи в команді.

Read more...
 
Зустріч консорціуму проекту програми Темпус SUCSID в Тернополі

23- 27 квітня 2014 року відбулася зустріч консорціуму проекту Темпус «Створення мережі міжуніверситетських Start-Up центрів  для підтримки та просування студентських інноваційних проектів» (SUCSID) в Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя. Програма зборів в Тернополі була дуже насиченою та мала на меті проведення заходів з розповсюдження інформації та заходів щодо подальшого розвитку мережі взаємодії проекту SUCSID.

У зборах взяли участь представники Бакінгемшірського Нового університету (Великобританія), Університету Монпельє-2, (Франція), Технічного університету Тампере (м. Тампере, Фінляндія), університетів Білорусі (Білоруський державний університет, Білоруський національний технічний університет) та Молдови (Економічна академія Молдови, Комратський державний університет), а також п’яти вищих навчальних закладів України: Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця, Харківського національного університету будівництва та архітектури, Харківського національного університету міського господарства імені А.Н. Бекетова, Сумського державного університету, Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя.

Учасникам зустрічі було презентовано не лише нещодавно створений стартап-центр ТНТУ, але й всю мережу міжуніверситетських регіональних стартап-центрів, що в ході проекту SUCSID були засновані в Україні, Білорусі та Молдові, а також були обговорені перспективи їх подальшого розвитку.

Протягом зборів відбулася низка зустрічей з представниками місцевої влади та бізнесу, що сприяли зміцненню та подальшому розвитку мережі взаємодії проекту SUCSID:

Read more...
 
Регіональні семінари «Використання європейського досвіду з удосконалення студентської інноваційної та підприємницької діяльності у ВНЗ Україні»

З 16 по 23 травня 2014 року в Україні були організовані безкоштовні регіональні семінари для викладачів ВНЗ, що працюють з креативними студентами в галузі ІТ, а також керівників підрозділів та координаторів, що займаються інноваційною діяльністю у ВНЗ.

Семінари в Україні організовані в рамках проекту програми Темпус «Національна освітня інфраструктура удосконалення інноваційної та підприємницької діяльності ІТ-студентів» (NEFESIE), який розпочався у жовтні 2012.

Реєстрація за адресами:

 http://goo.gl/3hxhBx – семінар в Одесі 16 травня

 http://goo.gl/gdmyOJ – семінар в Харкові 23 травня

 http://goo.gl/UYsGbN – семінар у Львові 23 травня

 http://goo.gl/H4GWNS – семінар у Вінниці 23 травня

Мета семінарів - ознайомлення з результатами та планованими заходами проекту, залучення викладачів і зацікавлених осіб ВНЗ України до участі в національній еко-системі студентських інновацій.

Read more...
 


Page 1 of 25

Search on portal

ILID

ILIDlogo-w165

Institute for Leadership, Innovations and Development

Links

hair style model