National Tempus / Erasmus+
Office in Ukraine

News Subcription

Enter your E-mail:

RSS Subcription

Polls

Як Ви ставитеся до Болонського процесу в Україні?





Перший рік впровадження проекту Темпус «Подвійний магістерський ступінь з автоматизації/ мехатроніки країн ЄС – країн партнерів» (MPAM)

В червні 2012 р. відбулись масштабні заходи першого року реалізації проекту Темпус «Подвійний магістерський ступінь з автоматизації/ мехатроніки країн ЄС – країн партнерів» (MPAM). Заходи, що відбувались в Саратовському державному технічному університеті (СДТУ) в м.Саратов (Російська Федерація), сумістили чотири важливі напрямки розвитку проекту:

1) літню школу з питань навчання мехатроніці/ автоматизації для викладачів та студентів університетів-партнерів України та Росії;

2) семінари робочих груп, відповідальних за розробку навчального плану та програми спільної магістерської програми з автоматизації/мехатроніки ЕС та країн-партнерів, а також методики навчання українських та російських студентів за схемою подвійного диплому в Технічному університеті Софії (Болгарія) та Технічному університеті Ліберец (Чеська Республіка);

3) координаційну зустріч, що підсумувала проміжні результати роботи за проектом та визначила завдання до кінця 2012 року;

4) участь в Міжнародній конференції з інформаційних технологій 2012 IEEE International Congress on Information Technologies (ICIT), що дозволила поширити інформацію про проект та програму Темпус, поглибити змістовну частину літньої школи щодо використання технічних засобів у сфері вищої освіти загалом та мехатроніки зокрема, а також налагодити зв'язки між університетами.

Факультет електронної техніки та приладобудування СДТУ продемонстрував найновіші розробки у галузі мехатроніки та систем автоматизації. Активну участь у цих розробках беруть молоді викладачі, співробітники, студенти та аспіранти.

Учасники літньої школи узгодили основні принципи модернізації навчальних планів та намітити чіткий план створення умов для продовження навчання студентів вищих навчальних закладів-партнерів України та Росії у Технічному університеті Софії та Технічному університеті Ліберец; обговорили плани реалізації наступних заходів за проектом — зокрема, перепідготовки викладачів у європейських університетах в жовтні 2012 р.; популяризації проекту серед профільної аудиторії.

Під час семінарів робочих груп учасники проекту узгодили структуру навчальних планів українських та російських університетів-партнерів з одного боку, та їх європейських партнерів — з іншого. Ідеї проекту викликали значну зацікавленість в учасників міжнародної конференції ICIT-2012, було встановлено зв'язки для подальшого співробітництва та обміну досвідом.

Інші заходи, що відбуватимуться у 2012 році, включатимуть семінар робочої групи, відповідальної за розробку системи забезпечення якості (QAS) в Житомирі у вересні 2012 р., перший етап перепідготовки викладачів у європейських університетах в жовтні 2012 р., а також координаційну зустріч та конференцію в Харкові у листопаді 2012 р.

MPAM є регіональним спільним проектом з пріоритетом на модернізацію навчальних програм, що реалізується з 15 жовтня 2011 р. до 14 жовтня 2014 р. (517138-TEMPUS-2011-CZ-JPCR). Більше інформації про проект - на сайті проекту http://mpam-tempus.eu/, на сайтах учасників проекту, а також на сайті Національного Темпус-офісу в Україні http://www.tempus.org.ua/

З питань щодо проекту звертатися за електронною адресою mpam.tempus@gmail.com

 

Search on portal

ILID

ILIDlogo-w165

Institute for Leadership, Innovations and Development

Links

hair style model