Національний Темпус / Еразмус+ 
офіс в Україні

Підписка на новини

Введіть ел. поштову адресу:

Підписка RSS

Голосування

Як Ви ставитеся до Болонського процесу в Україні?

Інформаційний день програми Темпус

3 квітня 2009 р. 9.00 - 13.30. Інформаційний семінар з питань можливостей фінансування програм для сфери вищої освіти в Україні. Команда НТО щиро вдячна учасникам, які знайшли можливість взяти участь у заході, відповіді на Ваші запитання буде розміщено на сайті, слідкуйте за оголошеннями.
До участі в заході, який було організовано Національним Темпус-офісом в Україні (НТО) за підтримки Представництва Європейської Комісії в Україні, Міністерства освіти та науки України та Київським міським педагогічним університетом імені Б.Д. Грінченка, були запрошені представники вищих навчальних закладів з усієї України – фахівці з міжнародних відносин та інші зацікавлені організації.

Команда організаторів зареєструвала близько 80 учасників з Києва, Білої Церкви,  Дніпропетровська, Донецька, Житомира, Запоріжжя, Кіровограда, Луганська, Луцька, Львова, Миколаєва, Одеси, Переяслава-Хмельницького, Сімферополя, Сум, Тернополя, Харкова, Херсона, Чернігова, Чернівців та Ялти – більше 20 міст України. Також до події долучилися представники Vaxio University, Швеція та представники громадських організацій (Фонд Конрада Аденауера, ВБО «Громадська Соціальна Рада»).
Корисні матеріалиІнформаційний день програми Темпус розпочався з привітань Клаудії Фішер, першого радника Відділу програм зовнішньої допомоги, Михайла Степка, першого заступника директора Інституту вищої освіти Академії педагогічних наук України, Ольги Котової, представника Міністерства освіти і науки України, а також Віктора Огневю’ка, ректора Київського міського педагогічного університету імені Б.Д. Грінченка, де проходив Інформаційний Темпус день-2009.
Варто відзначити, що презентації стосовно умов участі українських вищих навчальних закладів у програмі Темпус IV, а також знайомство з освітньою програмою Erasmus Mundus та Erasmus Mundus: Вікно зовнішнього співробітництва викликали велику кількість запитань аудиторії, серед якої були не лише досвідчені учасники програми Темпус (Національний університет «Києво-Могилянська академія», Національна металургійна академія України, Донецький національний технічний університет тощо), а й новачки. Усі запитання та пропозиції учасників інформаційного семінару  команда НТО в Україні планує висвітлювати на порталі www.Tempus.org.ua.
Отже, розпочато новий етап роботи щодо реалізації програми Темпус в Україні.
Команда Національного Темпус-офісу запрошує до активної співпраці вищі навчальні заклади України, та інші зацікавлені сторони.

Фото - Дмитро Кубрак, постотбробка - Володимир Хмельницький

 

Пошук на порталі

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Посилання

hair style model