Національний Темпус / Еразмус+ 
офіс в Україні

Вища освіта та Болонський процес

Огляд

data6Стратегічною метою Болонського процесу є створення Європейського простору вищої освіти (http://www.ehea.info/), конкурентноспроможного та привабливого як для самих європейців, так і для студентів з усіх куточків світу. Європейський простір вищої освіти ґрунтується на міжнародному співробітництві; він має усунути перепони та забезпечити широкий доступ до якісної вищої освіти, що базується на принципах демократії й незалежності університетів, їхньої  наукової  і дослідницької самостійності; активізувати мобільність студентів і науково-педагогічних кадрів; підготувати молодь до активного життя в демократичному суспільстві,  закласти основи для  їх професійної кар’єри й особистого розвитку.

Інформаційно-аналітичні матеріали

image5У цьому розділі розміщено інформацію, статті, аналітичні матеріали, освітній глосарій та документи щодо розвитку Болонського процесу в Україні та інші документи у сфері вищої освіти.

Українські Університети

3479627255_f7dd592906_tУ цьому розділі розміщено посилання на інформаційні веб-ресурси з базами даних вищіх навчальних закладів України.

База даних

data125Команда Національного Темпус-офісу в Україні запрошує вищі навчальні заклади України до співпраці та розміщення інформації про Ваш університет в базі даних ВНЗ англійською мовою. База данних університетів англійською мовою створюється з метою ефективного пошуку європейськими ВНЗ партнерів серед ВНЗ України.

 

Пошук на порталі

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Посилання

hair style model