Національний Темпус / Еразмус+ 
офіс в Україні

Підписка на новини

Введіть ел. поштову адресу:

Підписка RSS

Голосування

Як Ви ставитеся до Болонського процесу в Україні?

Молодіжний форум з питань освіти в ЄС

students00230 червня о 14.00 в Українському домі в рамках спільного проекту ЄС і «Нашого Радіо» «Європа в серцях українців» відбувся Молодіжний Форум з питань освіти у ЄС. Головна мета Форуму:  познайомити зацікавлену молодь із можливостями, які надають освітні програми, що фінансуються Європейськім Союзом. 
Презентація ініціатив, які фінансує ЄС в галузі освіти, зокрема, програми Темпус, та надання інформації про стипендії та гранти для українських студентів на прикладі відомої програми Еразмус Мундус, яка дає реальну можливість українським студентам отримати якісну освіту в ЄС.

За час існування даної програми (з 2004 року) вже 134 студенти і 27 вчених з України отримали фінансовану ЄС стипендію, що надала їм можливість жити і вчитися в Європі. Так, поточна стипендія Еразмус Мундус складає € 21 000 на рік для студентів, та € 13 000 на місяць для вчених. На 2009-2010 навчальний рік вже відібрано 28 студентів та 8 вчених для подальшого навчання за програмою в університетах країн-членів ЄС.
Доповідачі Форуму:  представники Національного Темпус-Офісу в Україні (www.tempus.org.ua), а також випускники вищезгаданої програми Еразмус Мундус, які поділились власним досвідом участі в програмі та дали корисні поради тим, хто наразі планує стати стипендіатом освітніх ініціатив ЄС. 
Радіостанція «Наше Радіо» є партнером Європейського Союзу і проводить спільний ефірний проект «Європа в серцях Українців» (http://www.esua.info/), направлений на  розповсюдження серед молоді актуальної інформації про Європейський Союз, діяльність Європейської Комісії, висвітлення взаємостосунків та спільних програм України та ЄС. В ефірних програмах обговорюються усі аспекти відносин ЄС – Україна, можливості української молоді, які надають програми та проекти ЄС в Україні,  також щонеділі відбувається ток-шоу з відомими діячами країни на актуальні теми відносин України та ЄС. 
Експертну підтримку здійснює громадська організація "Євроклуб "Право і Захист".
Засоби масової інформації запрошуються до участі в конференції без попередньої акредитації.
За додатковою інформацією ви можете звертатись:

Беніамін Бабаджанян,
Заступник Голови Правління
Євроклубу «Право і Захист»
+ 38 044 331 22 52;
+ 38 044 235 41 10;
+38 097 951 96 45;
hr.euroclub@gmail.com

 

Пошук на порталі

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Посилання

hair style model