Національний Темпус / Еразмус+ 
офіс в Україні

Підписка на новини

Введіть ел. поштову адресу:

Підписка RSS

Голосування

Як Ви ставитеся до Болонського процесу в Україні?

Семінар та корисні матеріали для партнерів від України проектів - переможців п’ятого конкурсу Програми Темпус IV 2012 року

22 жовтня 2012 р. Національний Темпус-офіс в Україні відбувся семінар для партнерів від України проектів Темпус - переможців п’ятого конкурсу Програми Темпус IV 2012 р.

Мета заходу: ознайомлення з особливостями запровадження проектів Програми Темпус.

Під час семінару було проведено круглий стіл за участі представників Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України де обговорювались очікувані результати проектів і перспектив їх упровадження в Україні, визначення особливостей та оптимальних підходів до реалізації проектів Темпус у сучасних умовах.

Протягом семінару було проведено спеціальніі сесії з менеджменту, реєстрації, розповсюдження інформації про проект, візуалізації та комунікації, поширення результатів, співпраці з поточними проектами Темпус тощо.

Презентації проведено представниками:

• Виконавчого агентства з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури (Брюссель);

• Представництва ЄС в Україні;

• Міністерства економічного розвитку і торгівлі України;

• Національної команди експертів з реформування вищої освіти;

• Команди НТО в України.

Матеріали презентацій заходу у розділі: КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ - ПРЕЗЕНТАЦІЇ

Ще раз вітаємо команди переможців та запрошуємо до співпраці.


Шановні проектні команди, звертаємо Вашу увагу, що на сайті Виконавчого агентства з питань освіти, аудіовізуальних засобів та культури розміщено інформацію для виконавців проектів-переможців конкурсу 2012 року http://eacea.ec.europa.eu/tempus/beneficiaries/beneficiaries_tempus4_2012_en.php

Також нагадуємо, що на сайті НТО в Україні є розділ Управління проектом Темпус з відповідною корисною інформацією для виконавців http://www.tempus.org.ua/uk/tempus/manage-your-tempus-project.html

Особливо звертаємо увагу на контакти телевізійного каналу "5-й канал", та рекомендуємо запрошувати їх на заходи Ваших проектів для вісвітлення у телепрограмі "Вікно в Європу" з метою поширення інформації про проекти. Надсилайте їм короткі анонси заходів в Україні з копією нам. (Контактна особа - Людмилі Міллєр, email: miller@5.ua). Для ВНЗ України в рамках проектів Європейського Союзу такі сюжети - безкоштовні.

Індивідуальні консультації для представників проектів, щодо особливостей запровадження проектів Темпус, проводяться протягом року, запрошуємо звертатись.

 

Пошук на порталі

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Посилання

hair style model