Національний Темпус / Еразмус+ 
офіс в Україні

Підписка на новини

Введіть ел. поштову адресу:

Підписка RSS

Голосування

Як Ви ставитеся до Болонського процесу в Україні?

Дні Європи в Україні

Делегація Європейської Комісії разом з посольствами країн ЄС та країн-кандидатів підготували різні заходи та зробили свій внесок до святкування цього громадського свята в Україні.
13 та 15 травня  тривали дебати в університетах Києва, в яких взяли участь посли країн ЄС та студенти. На цих дебатах обговорювались питання відносин між ЄС та Україною.
Представництво Європейської Комісії в Україні традиційно бере участь у щорічному святкуванні Дня Європи в Києві, яке проходить на Хрещатику в форматі Європейського містечка (з 14.00 до 17.00).

До свята долучилась команда НТО в Україні, було представлено матеріали європейських освітніх програм.
В офіційному відкритті свята, що відбулось 16 травня o 15.00 напроти будівлі київської міської адміністрації на Хрещатику, взяли участь голова Представництва Європейської Комісії в Україні Жозе Мануел Пінту Тейшейра та посли країн-членів ЄС. Гості свята почули та побачили відео-звернення президента Європейської Комісії Жозе Мануела Баррозу до українських громадян. Після чого посли країн-членів ЄС вручили нагороди переможцям конкурсу дитячого малюнку, організованого київською міською владою.
Серед особливих заходів, організованих Європейською Комісією в Києві у цьому році, – публічні дебати, за участю послів країн-членів ЄС (Німеччина, Нідерланди, Великобританія, Угорщина, Франція, Литва, Європейська Комісія) та високопосадовців України (15.30). Дискусії присвячені актуальним аспектам відносин ЄС та України.
Посольства країн-членів ЄС та країн-кандидатів, провели курси з вивчення європейських національних мов. Загалом проведено курси з 21 європейської мови.
На закінчення святкувань, відбудеться Фестиваль європейського кіно (3-9 червня), в рамках якого у київських кінотеатрах "Україна" та "Київ" буде показано 17 європейських кінострічок.
Одночасно з участю в святкуванні Дня Європи в Києві, Представництво Європейської Комісії в Україні в співробітництві з обласними та міськими адміністраціями відповідних міст, проводить святкування у Тернополі (23 травня) та Кривому Розі (30 травня). Представники Європейської Комісії в Україні братимуть також участь у святкуванні в Івано-Франківську (22 травня), у Луцьку (24 травня) та в Сімферополі (6 червня).

 

Пошук на порталі

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Посилання

hair style model