Національний Темпус / Еразмус+ 
офіс в Україні

Підписка на новини

Введіть ел. поштову адресу:

Підписка RSS

Голосування

Як Ви ставитеся до Болонського процесу в Україні?

Еразмус+: більше можливостей для студентів і активної молоді

18 березня, представники команди НТО провели семінар для студентів–магістрів Києво-Могилянської Академії.  Метою семінару було представлення нової програми ЄС Еразмус+   та обговорення можливостей участі в цій програмі українських університетів, волонтерів, інших  представників активної молоді та молодіжних рухів. Під час семінару молоді люди мали можливість висловити свою думку, оцінити нову ініціативу, адресовану як громадянам ЄС,  так і молодим людям країн-партнерів ЄС.

Семінар відбувся в рамках курсу «Стратегія економічного зростання ЄС» Факультету економічних наук,  викладач – Юрій Миколайович Бажал, завідувач кафедри економічної теорії, доктор економічних наук, профессор.

Еразмус+ – програма Європейського Союзу в галузі освіти, підготовки, молоді та спорту, реалізовуватиметься протягом 2014-2020 рр.; вона поєднує заходи,  адесовані бенефіціарам з ЄС та третіх країн. Трьома ключовими напрямами програми є  академічна мобільність, співпраця заради інновацій та розвитку, та підтримка політики у сферах освіти і підготовки (включно із середньою, вищою освітою та освітою дорослих),   молодіжної політики та аматорського спорту.

 

Пошук на порталі

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Посилання

Проекти TEMPUS

У межах програми Темпус I, II, III з 1993 по 2009 рр. за участі партнерів з України було реалізовано близько 300 проектів Темпус. За результатами шести конкурсів програми Темпус IV 2007-2013 рр. за участю українських партнерів реалізується 94 проект Темпус, з них 76 Спільних проектів і 18 проекти Структурних заходів, включаючи 20 національних та 74 багатонаціональних проекти.

Детальніше

Управлiння проектом Темпус

Інформація для проектних команд учасників програми Темпус: обов'язково дотримуйтесь правил щодо візуальної підтримки проектів (Tempus visibility rules). 

Усі діючі проекти програми Темпус, які реалізуються за участю партнерів з України, необхідно обов'язково зареєструвати в Міністерстві економіки України.

Детальніше

Еразмус Мундус

Інформація про освітню програму ЄС - Еразмус Мундус, націлену на активізацію міжнародного співробітництва та підвищення мобільності серед студентів, викладачів, науковців європейських університетів і вищих навчальних закладів третіх країн на всіх континентах.

Детальніше

hair style model