Національний Темпус / Еразмус+ 
офіс в Україні

Підписка на новини

Введіть ел. поштову адресу:

Підписка RSS

Голосування

Як Ви ставитеся до Болонського процесу в Україні?

Ресурси для молоді щодо кредитної та ступеневої мобільності за програмою Еразмус+

1) Відповіді на часті запитання від студентів щодо участі в програмі Еразмус+ http://ec.europa.eu/education/opportunities/...

2) Перелік спільних магістерських програм http://eacea.ec.europa.eu/erasmus_mundus/results_compendia/...

і спільних докторських програм - http://eacea.ec.europa.eu/erasmus_mundus/results_compendia/...

Звертаємо, увагу, що конкурси на деякі магістерські та докторські програми вже відкрито! Будь ласка, вчасно перевіряйте інформацію на сайтах відповідних програм та не запізнюйтесь з поданням документів.

Детальніше: http://www.erasmusplus.org.ua/novyny/69-korysna-informatsiia-dlia-indyvidualnykh-osib-shchodo-kredytnoi-ta-stupenevoi-mobilnosti-za-prohramoiu-erazmus.html 

Пошук на порталі

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Посилання

Проекти TEMPUS

У межах програми Темпус I, II, III з 1993 по 2009 рр. за участі партнерів з України було реалізовано близько 300 проектів Темпус. За результатами шести конкурсів програми Темпус IV 2007-2013 рр. за участю українських партнерів реалізується 94 проект Темпус, з них 76 Спільних проектів і 18 проекти Структурних заходів, включаючи 20 національних та 74 багатонаціональних проекти.

Детальніше

Управлiння проектом Темпус

Інформація для проектних команд учасників програми Темпус: обов'язково дотримуйтесь правил щодо візуальної підтримки проектів (Tempus visibility rules). 

Усі діючі проекти програми Темпус, які реалізуються за участю партнерів з України, необхідно обов'язково зареєструвати в Міністерстві економіки України.

Детальніше

Еразмус Мундус

Інформація про освітню програму ЄС - Еразмус Мундус, націлену на активізацію міжнародного співробітництва та підвищення мобільності серед студентів, викладачів, науковців європейських університетів і вищих навчальних закладів третіх країн на всіх континентах.

Детальніше

hair style model