Національний Темпус / Еразмус+ 
офіс в Україні

Підписка на новини

Введіть ел. поштову адресу:

Підписка RSS

Голосування

Як Ви ставитеся до Болонського процесу в Україні?

Нова назва Національний Еразмус+ офіс в Україні і новий сайт - www.erasmusplus.org.ua

Звертаємо увагу, що ГО "Інститут лідерства інновацій та розвитку" з січня 2015 р. розпочав реалізацію проекту ЄС "Національний Еразмус+ офіс в Україні", проект офіційно зареєстровано в Міністерстві економічного розвитку і торгівлі в березні 2015 р. та з 2018 р. продовжує реалізацію проекту ЄС "Мережа Національних Еразмус+ офісів та Національних команд експертів з реформування вищої освіти". Проект зареєстровано в Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України.

В рамках проекту офіс координує запровадження нової програми ЄС Еразмус+, а також проектів програми Темпус. Інформація розміщена і оновлюється на новому сайті www.erasmusplus.org.ua

Запрошуємо користуватись новим сайтом та підписатись або обов'язково перепідписатись на новини на новому сайті. На сайті є інформація щодо Програми Еразмус+ у вищій освіті, Жан Моне, Навчальна мобільність для співпраці ЗВО, індивідуальні можливості стипендій на мобільність, екс-Темпус - Розвиток потенціалу, інші. Також на сайті розміщено інформацію для поточних проектів програми Темпус IV і корисну інформацію щодо запровадження положень Болонського процесу і нового Закону України про вищу освіту. Також інформація про інші можливості в рамках програми Еразмус+ і контакти організацій за напрями.

Запрошуємо до продовження тісної співпраці.

 

Пошук на порталі

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Посилання

Проекти TEMPUS

У межах програми Темпус I, II, III з 1993 по 2009 рр. за участі партнерів з України було реалізовано близько 300 проектів Темпус. За результатами шести конкурсів програми Темпус IV 2007-2013 рр. за участю українських партнерів реалізується 94 проект Темпус, з них 76 Спільних проектів і 18 проекти Структурних заходів, включаючи 20 національних та 74 багатонаціональних проекти.

Детальніше

Управлiння проектом Темпус

Інформація для проектних команд учасників програми Темпус: обов'язково дотримуйтесь правил щодо візуальної підтримки проектів (Tempus visibility rules). 

Усі діючі проекти програми Темпус, які реалізуються за участю партнерів з України, необхідно обов'язково зареєструвати в Міністерстві економіки України.

Детальніше

Еразмус Мундус

Інформація про освітню програму ЄС - Еразмус Мундус, націлену на активізацію міжнародного співробітництва та підвищення мобільності серед студентів, викладачів, науковців європейських університетів і вищих навчальних закладів третіх країн на всіх континентах.

Детальніше

hair style model