Національний Темпус / Еразмус+ 
офіс в Україні

Підписка на новини

Введіть ел. поштову адресу:

Підписка RSS

Голосування

Як Ви ставитеся до Болонського процесу в Україні?

Методичні матеріали щодо підготовки та реалізації проектів Темпус

Пропонуємо Вашій увазі корисні матеріали щодо підготовки та реалізації проектів програми Темпус російською мовою, підготовлені Національним Темпус-офісом в Російськой Федерації. Методичні рекомендації корисні для проектних команд, які вже реалізують проекти та для освітніх організацій, які бажають долучитись до участі в конкурсах програми. Матеріали за лінком: http://tempus-russia.ru/Tem-pus-3call.pdf

Звертаємо Вашу увагу, що критичних змін у черговому конкурсі не передбачається, тому вже можна розпочинати готувати проекти.

В Національному Темпус-офісі в Ураїні Ви також можете отримати безкоштовно консультації, поради, а також корисні матеріали щодо підготовки проектних заявок  проектів програми Темпус IV (англійською мовою).

 

Пошук на порталі

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Посилання

Проекти TEMPUS

У межах програми Темпус I, II, III з 1993 по 2009 рр. за участі партнерів з України було реалізовано близько 300 проектів Темпус. За результатами шести конкурсів програми Темпус IV 2007-2013 рр. за участю українських партнерів реалізується 94 проект Темпус, з них 76 Спільних проектів і 18 проекти Структурних заходів, включаючи 20 національних та 74 багатонаціональних проекти.

Детальніше

Управлiння проектом Темпус

Інформація для проектних команд учасників програми Темпус: обов'язково дотримуйтесь правил щодо візуальної підтримки проектів (Tempus visibility rules). 

Усі діючі проекти програми Темпус, які реалізуються за участю партнерів з України, необхідно обов'язково зареєструвати в Міністерстві економіки України.

Детальніше

Еразмус Мундус

Інформація про освітню програму ЄС - Еразмус Мундус, націлену на активізацію міжнародного співробітництва та підвищення мобільності серед студентів, викладачів, науковців європейських університетів і вищих навчальних закладів третіх країн на всіх континентах.

Детальніше

hair style model