Національний Темпус / Еразмус+ 
офіс в Україні

Підписка на новини

Введіть ел. поштову адресу:

Підписка RSS

Голосування

Як Ви ставитеся до Болонського процесу в Україні?

Дослідження з організації докторської підготовки в країнах-сусідах ЄС

У квітні-червні 2010 р. під егідою Європейської Комісії проводилося дослідження щодо організації докторської підготовки в 23-х країнах-сусідах Європейського Союзу "Study on the Organisation of Doctoral Studies in EU Neighbouring Countries". В Україні до консультацій та інтерв'ю були залучені представники НТО в Україні, експерти Національної команди експертів з реформування вищої освіти в Україні (HERE) - В.Луговий, Ю.Рашкевич, Т.Добко, представники Міністерства освіти і науки України, Вищої атестаційної комісії, Національної академії педагогічних наук України, а також вищих навчальних закладів М.Вінницький, В.Шатоха, Ю.Савельєв та інші. Дякуємо всіх колег за активну та продуктивну участь у консультаціях з європейськими експертами! 

Результати дослідження будуть опубліковані на сайті НТО в Україні.

 

Пошук на порталі

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Посилання

Проекти TEMPUS

У межах програми Темпус I, II, III з 1993 по 2009 рр. за участі партнерів з України було реалізовано близько 300 проектів Темпус. За результатами шести конкурсів програми Темпус IV 2007-2013 рр. за участю українських партнерів реалізується 94 проект Темпус, з них 76 Спільних проектів і 18 проекти Структурних заходів, включаючи 20 національних та 74 багатонаціональних проекти.

Детальніше

Управлiння проектом Темпус

Інформація для проектних команд учасників програми Темпус: обов'язково дотримуйтесь правил щодо візуальної підтримки проектів (Tempus visibility rules). 

Усі діючі проекти програми Темпус, які реалізуються за участю партнерів з України, необхідно обов'язково зареєструвати в Міністерстві економіки України.

Детальніше

Еразмус Мундус

Інформація про освітню програму ЄС - Еразмус Мундус, націлену на активізацію міжнародного співробітництва та підвищення мобільності серед студентів, викладачів, науковців європейських університетів і вищих навчальних закладів третіх країн на всіх континентах.

Детальніше

hair style model