Національний Темпус / Еразмус+ 
офіс в Україні

Підписка на новини

Введіть ел. поштову адресу:

Підписка RSS

Голосування

Як Ви ставитеся до Болонського процесу в Україні?

UNICA семінар Модернізація навчальних програм трициклової системи вищої освіти на основі компетентнісного підходу (результатів навчання)

21 червня 2011 р. Національний Темпус-офіс в Україні у співпраці з Інститутом вищої освіти Національної академії педагогічних наук України провів семінар «Модернізація навчальних програм трициклової системи вищої освіти на основі компетентнісного підходу (результатів навчання)» за участю Національної команди експертів з реформування вищої освіти та експерта UNICA Раймонди Маркевічене (Raimonda Markeviciene), керівника офісу міжнародних програм та зв’язків Вільнюського університету, Литва, радника з ECTS/DS, Національного Болонського експерта, члена Групи супроводу Болонського процесу, ініціатор і член агрупи стратегічного менеджменту Національного проекту “Розвиток концепції ЄКТС на національному рівні: запровадження підходу до розроблення навчальних програм на основі результатів навчання”.

Обговорювались наступні питання:

  • Кваліфікація та програми три циклової системи вищої освіти
  • Результати навчання та кредити
  • Результати навчання та оцінювання/вимірювання досягнень студента
  • Тюнінг та компетентнісний підхід
  • Модернізація/розвиток навчальних програм трициклової системи вищої освіти на основі компетентнісного підходу з урахуванням Національної рамки кваліфікацій
  • Досвід, труднощі та пріоритети запровадження компетентнісного підходу в розробленні навчальних програм (на основі результатів навчання)

Матеріали заходу у розділі Корисна інформація - Презентації.

 

Пошук на порталі

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Посилання

Проекти TEMPUS

У межах програми Темпус I, II, III з 1993 по 2009 рр. за участі партнерів з України було реалізовано близько 300 проектів Темпус. За результатами шести конкурсів програми Темпус IV 2007-2013 рр. за участю українських партнерів реалізується 94 проект Темпус, з них 76 Спільних проектів і 18 проекти Структурних заходів, включаючи 20 національних та 74 багатонаціональних проекти.

Детальніше

Управлiння проектом Темпус

Інформація для проектних команд учасників програми Темпус: обов'язково дотримуйтесь правил щодо візуальної підтримки проектів (Tempus visibility rules). 

Усі діючі проекти програми Темпус, які реалізуються за участю партнерів з України, необхідно обов'язково зареєструвати в Міністерстві економіки України.

Детальніше

Еразмус Мундус

Інформація про освітню програму ЄС - Еразмус Мундус, націлену на активізацію міжнародного співробітництва та підвищення мобільності серед студентів, викладачів, науковців європейських університетів і вищих навчальних закладів третіх країн на всіх континентах.

Детальніше

hair style model