Національний Темпус / Еразмус+ 
офіс в Україні

Підписка на новини

Введіть ел. поштову адресу:

Підписка RSS

Голосування

Як Ви ставитеся до Болонського процесу в Україні?

Новий формат поширення ідей задля сталого розвитку в рамках співпраці з ЄС

Під час ЄВРО 2012 гостей та мешканців Києва прийматиме ще один гостинний майданчик, де відбуватимуться цікаві й різноманітні події – «Європейське Містечко».  Під девізом «Наш Континент. Наше Майбутнє“ від  2 червня до 1 липня  на площі біля  Арки Дружби Народів  буде представлено проекти та досвід міжнародної співпраці заради розвитку в одинадцяти обраних сферах. В інтерактивний та неординарний спосіб тут будуть популяризувати ідеї європейської інтеграції  та співробітництва. «Європейське Містечко» - українсько-німецька ініціатива,  яка втілюється в життя спільно з Європейським Союзом та містом Київ.

Проект «Європейське містечко» сприятиме діалогу між представниками  політики, бізнесу, культури та громадських організацій. Подія, яка триватиме місяць, презентує нову, далекоглядну, інновативну та різноманітну Європу, а також найкращі практики в одинадцяти обраних сферах міжнародного співробітництва.

Спеціально визначені  "Тематичні дні"  доповнять програму громадськими обговореннями, студентськими конференціями та інформаційними сесіями. На «European Pin Wall»  відвідувачі зможуть залишити відгуки та поділитись своїми ідеями щодо майбутнього Європи.

На стаціонарних та мобільних виставках у тематичному парку буде представлено одинадцять тем у сфері глобального розвитку: від україно-європейських відносин до спорту. Наочним прикладом можливостей та перспектив відновлювальної енергетики буде встановлена на майданчику компактна електро-станція.

Під час показів моди та фестивалю європейського кіно гості містечка зможуть побачити яскраві й різнобарвні твори українських митців та їх європейських колег.

На малому футбольному полі відбудуться численні турніри: між посольствами європейських країн, європейськими культурними інститутами та проектом «Чесна Гра», який Спільно з Федерацією футболу України організовує міні-турніри для дитячих команд зі всієї України. Послом Доброї Волі проекту виступає Анатолій Тимощук.

Разом з багатьма іншими виконавцями України на сцені співатиме легенда українського року Олег Скрипка. Німецький репер ChefKet  виступить з українським хіп-хоперами; переможці проекту «New Sound of Kiev»,  українські та польські біг-бенди зіграють разом з іншими молодими та талановитими  європейськими музикантами.

У «Кулінарній Україні» гості «Європейського містечка» зможуть  оцінити смак українських напоїв та страв.

Протягом місяця у «Європейському містечку» відвідувачі матимуть можливість у цікавому форматі та дружній атмосфері долучитися до європейських цінностей, дізнатися більше про євроінтеграцію та співпрацю, побачити й відчути  мультикультурне різноманіття дружньої Європи.

Контакти для преси:

Руслана Ярченко, тел.+38 067 916 69 89, e-mail: ruslana.yarchenko@giz.de

Вікторія Макеєнко, Tel. +38 050 908 08 34, e-mail: makeenko@keycommunications.ua

Олеся Мигаль, Tel. +38 097 516 11 36, e-mail: olesya.m@actionprgroup.com

 

Пошук на порталі

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Посилання

Проекти TEMPUS

У межах програми Темпус I, II, III з 1993 по 2009 рр. за участі партнерів з України було реалізовано близько 300 проектів Темпус. За результатами шести конкурсів програми Темпус IV 2007-2013 рр. за участю українських партнерів реалізується 94 проект Темпус, з них 76 Спільних проектів і 18 проекти Структурних заходів, включаючи 20 національних та 74 багатонаціональних проекти.

Детальніше

Управлiння проектом Темпус

Інформація для проектних команд учасників програми Темпус: обов'язково дотримуйтесь правил щодо візуальної підтримки проектів (Tempus visibility rules). 

Усі діючі проекти програми Темпус, які реалізуються за участю партнерів з України, необхідно обов'язково зареєструвати в Міністерстві економіки України.

Детальніше

Еразмус Мундус

Інформація про освітню програму ЄС - Еразмус Мундус, націлену на активізацію міжнародного співробітництва та підвищення мобільності серед студентів, викладачів, науковців європейських університетів і вищих навчальних закладів третіх країн на всіх континентах.

Детальніше

hair style model