Національний Темпус / Еразмус+ 
офіс в Україні

Підписка на новини

Введіть ел. поштову адресу:

Підписка RSS

Голосування

Як Ви ставитеся до Болонського процесу в Україні?

Орієнтаційна зустріч програми Еразмус Мундус для студентів

7-8 червня 2010 року в приміщенні Представництва Європейського Союзу в Україні в Києві пройшла перша спільна передвід'їздна орієнтаційна зустріч програми Еразмус Мундус для студентів з Білорусі, України та Молдови

Ця зустріч була проведена за ініціативи Представництва Асоціації студентів та випускників програми Еразмус Мундус в тісній співпраці із Представництвом ЄС в Україні. Минулого року в липні було проведено три різні зустрічі в Києві (Україна), Кишенеу (Молдова) та Москві (Росія).

Цього року більш ніж 30 випускників і студентів були присутні на зустрічі і мали нагоду поспілкуватися між собою. Ці студенти виграли стипендії, надані Європейською Комісією для навчання на одному із запропонованих курсів Еразмус Мундус в університетах країн ЄС. Ця подія стала нагодою для них та їхніх колег з Білорусі та Молдови познайомитися з працівниками Представництва Європейського Союзу і отримати корисні поради від випусників програми.

На початку предевід'їздної зустрічі працівники Представництва ЄС та Національного Темпус-офісу в Україні привітали та поздоровили студентів, які отримали стипендії, та розповіли їм про важливе місце програми Еразмус Мундус в відносинах ЄС та України. Після цього представники країн ЄС (Франції, Німеччини, Швеції, Польщі та Чеської Республіки) надали загальну інформацію та практичні поради щодо життя та навчання в їхніх країнах та радо відповідали на всі запитання під час перерв на каву.

У другій частині зустрічі, після презентації активностей Асоціації студентів та випускників програми Еразмус Мундус, "молоді" учасники отримали нагоду обговорити різноманітні практичні питання з випускниками програми. Перший день роботи завершився прийомом з послом Жозе Мануелем Пінту Тейшейрою, головою Представництва ЄС в Україні.

Наступного дня орієнтаційна зустріч почалася із Міжкультурного семінару. Під час семінару, що складався з двох головних частин, студенти могли працювати в командах і отримати цінну інформацію стосовно європейського менталітету, культурних особливостей різних націй та навіть про поняття культурного шоку.

Ресурс: Представництво ЄС в Україні

 

Пошук на порталі

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Посилання

hair style model