Національний Темпус / Еразмус+ 
офіс в Україні

Підписка на новини

Введіть ел. поштову адресу:

Підписка RSS

Голосування

Як Ви ставитеся до Болонського процесу в Україні?

Програмі ЄС Erasmus виповнилося 25 років

30 січня виповнилося 25 років з дня заснування програми Erasmus. Коментуючи срібний ювілей ініціативи, Жозе Мануель Баррозу (Президент Європейської Комісії) зазначив, що програма чинить величезний вплив не лише на конкретних студентів, але й на усю європейську економіку.

Своєю чергою, Андрулла Вассиліу (Європейський Комісар з освіти, культури, багатомовності та молоді) сказала, що Erasmus – один з найбільш вдалих, впізнаваних та популярних проектів ЄС.

У рамках святкування у Брюсселі відбулася конференція. Під час заходу учасники оцінили здобутки ініціативи та поділилися перспективами на майбутнє. Протягом року тематичні заходи заплановані також і в інших містах країн-членів.

Нагадаємо, що Erasmus – освітня програма з обміну студентами Європейського Союзу. Вона була заснована у 1987 році. Наразі у програмі беруть участь усі 27 країн-членів, а також Хорватія, Ісландія, Ліхтенштейн, Норвегія, Швейцарія та Туреччина.

Очкується, що у 2011/2012 академічному році у програмі зможуть взяти участь більше 250 тис. студентів. Бюджет програми на 2007-2013 роки – 3 млрд. євро.

Деталі на сайті: http://europa.eu/rapid/pressReleasesAction.do?reference=IP/12/83&format=HTML&aged=0&language=EN&guiLanguage=en

Відео http://ec.europa.eu/avservices/video/videoplayer.cfm?ref=82945&sitelang=en

 

Пошук на порталі

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Посилання

hair style model