Національний Темпус / Еразмус+ 
офіс в Україні

Підписка на новини

Введіть ел. поштову адресу:

Підписка RSS

Голосування

Як Ви ставитеся до Болонського процесу в Україні?





ЄС провів семінар, присвячений програмі Жана Моне

25–26 жовтня 2010 р. у м. Києві семінар, присвячений програмі Жана Моне та Східному партнерству, що було організовано Європейською Комісією. Захід в рамках Платформи 4 «Контакти між людьми» Східного партнерства.

Мета Програми Жан Моне – сприяти розвитку майстерності у викладанні, дослідженнях та осмисленню євроінтеграційних процесів на рівні вищих навчальних закладів. З 2001 р. Програма Жана Моне відкрита для участі вищих навчальних закладів з усього світу, результатом цього стала мережа Професорів Жана Моне, що охоплює 68 країн п’яти континентів, і, таким чином, створення “критичної маси” незалежних експертів з питань Європейської інтеграції.

Починаючи з 2010 р. усі країни Східного партнерства відіграють провідну роль в реалізації проектів Жана Моне. Почесний титул Жана Моне – це престижна відзнака якості, що присвоюється на підставі вимогливої оцінки проектних заявок незалежними експертами.

Кожного року Європейська Комісія та Програма Жана Моне проводить кілька конференцій високого рівня представництва з питань, що мають важливе політичне значення для Європейського Союзу. Вони збирають разом професорів, політиків, дипломатів, журналістів та представників громадянського суспільства, які разом продукують нові ідеї та концепції. Наприклад, Європейська політика сусідства вперше була проголошена та представлена Президентом Європейської Комісії на Конференції Жана Моне. Наслідуючи цю традицію, семінар у Києві має стимулювати учасників до плідної та конструктивної дискусію про сучасне і майбутнє Східного партнерства. Значний внесок у роботу семінару мають зробити провідні науковці та представники цілої низки ключових установ з країн Східного партнерства, а також професори, вшановані титулом Жана Моне, з кількох держав – членів ЄС.

Відкриття семінару відбулось за участю заступника Міністра освіти і науки України пана Івченка, Директора Генерального директорату Європейської Комісії з питань освіти і культури П’єра Мересса та заступника Голови Представництва ЄС в Україні Марії Юркової.

Джерело: Представництво Європейського Союзу в Україні

 

Пошук на порталі

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Посилання

hair style model