National Tempus / Erasmus+
Office in Ukraine

News Subcription

Enter your E-mail:

RSS Subcription

Polls

Як Ви ставитеся до Болонського процесу в Україні?

НАУКОВЕ ВИДАННЯ З ЄВРОСТУДІЙ ПРОДОВЖУЄ ЦІКАВІ ДОСЛІДИ З ПРАВА ЄС

Українська асоціація європейських студій та Національний університет "Одеська юридична академія" запрошують усіх, хто цікавиться питаннями євроінтеграції, ознайомитись з черговим номером фахового наукового видання "Європейські студії і право", а науковців - надсилати власні статті.

Шостий номер видання знайомить з результатами найновіших досліджень українських і іноземних вчених з актуальних питань європейських студій. Павло ПУШКАР, к.ю.н., працівник Європейського суду з прав людини, продовжує висвітлювати результати моніторингу найновіших і найцікавіших судових рішень Страсбурзького суду та інших міжнародних судів в рубриці “Новини міжнародного судочинства”. Відомий російський експерт з права ЄС Пауль КАЛІНІЧЕНКО досліджує вплив м’якого права ЄС на відносини між Російською Федерацією і ЄС. Яна ЧОРНОПИЩУК, кафедра права Національного університету “Одеська юридична академія”, робить ґрунтовний аналіз змісту поняття “Acquis ЄС” в конституційному правопорядку України. В цьому номері видання продовжується публікація статей – переможців Конкурсу на найкращу наукову статтю з євростудій 2011 року. В першій статті, головний спеціаліст юридичного відділу Міністерства освіти та науки Російської Федерації Красноярського краю Євген ГАВРИЛОВ презентує цікавий огляд судової практики Європейського суду з прав людини з питань відшкодування моральної шкоди, завданій діловій репутації юридичних осіб. В другій статті, Альона КІР’ЯК, студентка 4-го курсу відділення “міжнародне право” Інституту міжнародних відносин Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, визначає зміст та значення Шенгенських aquis у системі права ЄС. Номер доступний за коротким лінком: srtl.eu/journal6, або на порталі УАЄС “Євростудії в Україні” europa.org.ua.

Фахове наукове електронне видання "Європейські студії і право" засновано у 2010 році Українською асоціацією європейських студій та Національним університетом "Одеська юридична академія", і видається за фінансової підтримки програми ЄС ім. Жана Моне. Місією журналу є поширення кращих наукових досліджень з європейських студій і права в Україні та за її межами.

Цільова аудиторія журналу: науковці, експерти з європейських студій, правники, керівники та менеджери підприємств і організацій, державних і муніципальних установ, викладачі і студенти соціальних дисциплін, вчені, журналісти, державні службовці та працівники органів місцевого самоврядування, усі, хто цікавиться інтеграційними процесами у світі, європейськими студіями, питаннями прав людини. До редакційної колегії входять відомі українські й іноземні фахівці з євростудій.

Детальніша інформація про видання, а також вимоги для авторів статей можна знайти в розділі “Журнал” на порталі "Європейські студії в Україні" Української асоціації європейських студій www.europa.org.ua

Контактна особа: ВИШНЯКОВ Олександр Костянтинович, відповідальний редактор журналу "Європейські студії і право", д.ю.н.,професор, тел.: (048) 234 24 37, еmail: uesa.journal@gmail.com.

 

Search on portal

ILID

ILIDlogo-w165

Institute for Leadership, Innovations and Development

Links

hair style model