National Tempus / Erasmus+
Office in Ukraine

News Subcription

Enter your E-mail:

RSS Subcription

Polls

Як Ви ставитеся до Болонського процесу в Україні?





Підвищення конкурентоспроможності сільського господарства України

Проект Tempus ІІІ за фінансової підтримки Європейської Комісії: «Підвищення конкурентоспроможності сільського господарства України» - відкриття нової програми МБА

Мета проекту – відкриття в ДУЕП програми підготовки магістрів за спеціальністю 8.000013 – «Бізнес-адміністрування».

Партнери проекту:

 від Європейського Союзу – Університет Амстердаму (Нідерланди), Університет Георга-Августа, м.Гетинген (Німеччина);

 від України – Міжнародний інститут менеджменту (Київ), Дніпропетровський державний аграрний університет.

Термін реалізації проекту – 2 роки (з 01.09.2007р. до 30.08.2009р.).

Проект зокрема передбачав:

 * стажування викладачів в університетах Амстердаму (Нідерланди) та Гетингену (Німеччина) з метою підготовки нових навчальних курсів згідно навчального плану магістрів за спеціальністю 8.000013 – «Бізнес-адміністрування»;

* придбання навчальної літератури, передплачування періодичних видань;

* підготовку і публікацію навчально-методичних матеріалів (навчальні посібники з дисциплін, підготовлених в рамках проекту);

* проведення на базі ДУЕП двох міжнародних конференцій з проблем конкурентоспроможності економіки України.

 Проектом передбачено інтенсивну мовну підготовку викладачів, які будуть проходити стажування в університетах Нідерландів і Німеччини.

 Головними цілями Проекту є:

 1) Відкрити в Дніпропетровському університеті економіки та права спільно з Дніпропетровським державним аграрним університетом нову програму МБА, яка б ґрунтувалась на сучасних лекційних курсах, які б відповідали потребам української економіки та стимулювали підвищення її продуктивності та конкурентоспроможності.

 2) Провести стажування в європейських університетах 20 викладачів Дніпропетровського університету економіки та права і Дніпропетровського державного аграрного університету з метою підготовки нових навчальних дисциплін в галузі управління бізнесом, маркетингу, Європейської інтеграції та ін.

 3) Створити ефективні учбові матеріали для нових дисциплін, з використанням інформаційних технологій, Інтернет і сучасної літератури.

 4) Придбати для українських університетів – учасників Проекту сучасні книги і журнали (англійською, російською та українською мовами), пов’язані з менеджментом , бізнесом, маркетингом та ін.

5) Обладнати університети - учасники Проекту сучасною комп’ютерною технікою та програмним забезпеченням, забезпечити оптимальний доступ до Інтернету в процесі викладання та навчання.

6) Поширити результати Проекту на інші університети через семінари, конференції та пропонуючи іншим університетам нові дисципліни та учбові матеріали в надрукованому вигляді, на CD, або через Інтернет.

Головні заплановані результати Проекту:

 1) 20 навчальних курсів (новостворених або удосконалених) нового учбового плану програми МВА

2) 20 кваліфікованих викладачів, що пройшли стажування у провідних Європейських університетах

3) 3 підручники (рекомендовані Міністерством Освіти та Науки України), 10

4) навчально-методичних публікацій з підготовлених навчальних дисциплін, 20 навчальних посібників (курси лекцій, практикуми)

5) Поширення результатів через конференції та семінари, публікацію конспектів лекцій у друкованому вигляді, чи на CD, в Інтернеті, на веб – сайтах.

6) Ліцензування програми підготовки магістрів за спеціальністю 8.000013 „БІЗНЕС-АДМІНІСТРУВАННЯ” напряму підготовки „СПЕЦИФІЧНІ КАТЕГОРІЇ”.

6) Вдосконалення комп’ютерного обладнання та бібліотечних ресурсів у університетах - учасниках.

7) Проведення двох Міжнародних науково-практичних конференцій, а також Круглих столів, семінарів з проблем підвищення конкурентоспроможності економіки України, а також викладання програм МБА.

8) Підготовлені спеціалісти з управління бізнесом, які можуть сприяти удосконаленню росту, продуктивності та конкурентоспроможності української економіки

Детальна інформація про проект на сайті http://www.duep.edu/section/science/main-tempus/results-tempus/uk.html

 

Search on portal

ILID

ILIDlogo-w165

Institute for Leadership, Innovations and Development

Links

hair style model