Національний Темпус / Еразмус+ 
офіс в Україні

Підписка на новини

Введіть ел. поштову адресу:

Підписка RSS

Голосування

Як Ви ставитеся до Болонського процесу в Україні?

Всеукраїнський Іінформаційний день Програми Темпус в Україні 2011

21 грудня 2011 р. Національний Темпус-офіс в Україні разом з Київським національним університетом імені Тараса Шевченка та за підтримки Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, Національної академії педагогічних наук України і Представництва Європейського Союзу в Україні провели семінар “Всеукраїнський інформаційний день Програми ТЕМПУС ІV в Україні”.

Щорічні семінари Програми Темпус, організовані Національним Темпус-офісом в Україні спільно з вищими навчальними закладами та за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні, Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, а також Виконавчого агентства з питань освіти, аудіовізуальних засобів та культури ЄС, стали традиційними.

21 грудня 2011 р. Кампанію Інформаційних днів програми Темпус 2011 року завершив Всеукраїнських Інформаційний день у Києві. У різних містах України, зокрема Одеса, Дніпропетровськ і Київ пройшла низка інформаційних заходів Програми Темпус, під час яких було презентовано результати четвертого конкурсу Програми Темпус ІV; особливості та новації п’ятого конкурсу Програми Темпус IV, умови участі, процедуру відбору, правила заповнення електронної аплікаційної форми та супроводжуючих документів, рекомендації щодо підготовки проектної пропозиції, успішний досвід попередніх проектів; а також інші європейські освітні програми для України – Еразмус Мундус і Жана Моне.

Від Представництва Європейського Союзу в Україні у заході взяли участь – Керівник програм співробітництва Ендрю Расбаш, який виступив перед учасниками щодо стратегії розвитку ЄС та перспектив розвитку європейських освітніх програм та участі України в цих програмах, і керівник сектору освіти, науки і технологій та інформаційного суспільства Віра Рибак.

Особливо актуальними для визначення тематики майбутніх проектів Темпус видалися проблеми, зазначені Національним експертом Володимиром Луговим, віце-президентом Національної академії педагогічних наук України, директором Інститут НАПН України, та Родіоном Колишком, директором Департаменту з розвитку трудового потенціалу Конфедерації роботодавців України. Адже затвердження Національної рамки кваліфікацій, проблеми та перспективи її впровадження для України, співпраця роботодавців і вищої школи є надзвичайно актуальними для суспільства.

Цікаво та корисно пройшла сесія, присвячена практичному досвіду успішної реалізації проекту Темпус, викликам і перевагам, яким поділилися завідувач кафедри етики, естетики та культурології філософського факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченко Валентина Панченко. Також свій особистий досвід та враження презентували випускники магістерських програм Еразмус Мундус, які відповіли на численні питання учасників.

Загалом в інформаційних днях Програми Темпус 2011 р. взяли участь близько 300 представників із 86 державних і приватних вищих навчальних закладів України, науково-дослідних установ Національної академії наук України, Національної академії педагогічних наук України, громадських організацій, підприємств. Серед учасників заходів були не тільки працівники, відповідальні за міжнародну діяльність, але й керівний склад – проректори, декани, завідувачі кафедр, керівники відділів, а також викладачі, науковці, студенти, аспіранти.

Дякуємо всім за активну участь та бажаємо успіхів у конкурсах!

 

Пошук на порталі

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Посилання

hair style model