Національний Темпус / Еразмус+ 
офіс в Україні

Підписка на новини

Введіть ел. поштову адресу:

Підписка RSS

Голосування

Як Ви ставитеся до Болонського процесу в Україні?

Відбувся семінар-тренінг з розробки проектних заявок програми Темпус

3 лютого 2012 року представниками Національного Темпус-офісу в Україні, у співпраці з Міжнародним фондом «Відродження», Харківським обласним благодійний фондом «Академія» та Харківським гуманітарним університетом (ХГУ) «Народна українська академія» був проведений семінар-тренінг з розробки проектних заявок програми Темпус. Тренінг проходив на базі ХГУ «Народна українська академія». Це другий тренінг із серії, започаткованої Національним Темпус-офісом (НТО) в червні 2011 року.

Проведення тренінгу було ініційовано ХГУ «Народна українська академія». Народна українська академія показала себе гостинним господарем семінару і забезпечила максимально комфортні умови для навчання та спілкування учасників тренінгу.

3 лютого 2012 року у тренінгу взяли участь 25 представників вищих навчальних закладів з Харкова, Миколаєва, Вінниці та Полтави. Необхідно зауважити, що попит на такі тренінги є великим, проте обмежена кількість учасників є гарантією успіху проведення тренінгу, тому тільки половина усіх бажаючих була відібрана для участі у тренінгу 3 лютого. Це надало тренерам можливість приділити увагу кожному учаснику, заслухати і оцінити пропозиції й ідеї, вказати на помилки та запропонувати кращі рішення.

В рамках тренінгу учасники отримали знання та навички щодо визначення проблем та цілей, результатів проекту та протидії ризикам, що виникають протягом дії проекту та непідвладні його виконавцям. Учасники мали змогу попрацювати в групах над формулюванням стратегії власних проектів, проблем, що ці проекти вирішуватимуть, цілей, на досягнення яких вони спрямовані, та тактики роботи з потенційними партнерами/ стейкхолдерами проектів. З огляду на трирічний досвід роботи програми Темпус IV в Україні, представники НТО в Україні надали консультації та поради представникам ВНЗ стосовно запропонованих ідей.

Важливо, що знання і вміння, отримані учасниками тренінгу, знадобляться учасникам не тільки для підготовки Проектів Темпус, але й інших проектів міжнародної технічної допомоги. З огляду на те, що попит на тренінги з розробки проектних заявок є великим, у другій половині цього року НТО в Україні планується проведення ще одного тренінгу з цієї тематики. Разом з тим у другій половині 2012 року в рамках шостого конкурсу програми Темпус заплановане проведення трьох Інформаційних днів програми Темпус.

Слідкуйте за анонсами на веб-сайті НТО http://www.tempus.org.ua/.

Контактна особа: Жанна Таланова, менеджер з аналітичної та адміністративної роботи, НТО в Україні, тел.(044)286 66 68, (044)332 26 45, електронна пошта: tempus@ilid.org.ua.

 

Пошук на порталі

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Посилання

hair style model