Національний Темпус / Еразмус+ 
офіс в Україні

Підписка на новини

Введіть ел. поштову адресу:

Підписка RSS

Голосування

Як Ви ставитеся до Болонського процесу в Україні?

У Національному університеті кораблебудування імені Адмірала Макарова пройшов Інформаційний день Програми Темпус

24 січня 2013 р. в Національному університеті кораблебудування імені Адмірала Макарова пройшов Інформаційний день Програми Темпус, присвячений оголошенню шостого, останнього конкурсу програми. Захід був організований Національним Темпус-офісом в Україні у співпраці з Представництвом Європейського Союзу в Україні та Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України спільно з Національним університетом кораблебудування імені Адмірала Макарова (НУК). Сюжет про захід: http://www.youtube.com/watch?v=DAjRgU5HJ0c

На заході були присутні представники адміністрації Університету, керівництво Студентської республіки НУК, представники Національного Темпус-офісу в Україні, заступник начальника управління освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації Ганна Каськова, а також представники вищих навчальних закладів, науково-дослідних установ та інших організацій, зацікавлених у міжнародних освітніх проектах, навчанні та стажуванні в Європі. Загалом близько 100 учасників взяли участь у заході.

Ректор НУК Сергій Рижков привітав присутніх і побажав плідної праці протягом двох днів роботи, адже якісна вища освіта є одним із головних критеріїв сучасної європейської демократичної країни.

Голова Студентського парламенту НУК, член Національної команди експертів з реформування вищої освіти в Україні Ростислав Рижков відзначив активну участь студентства «у процесах покращення якості вищої освіти в Україні».

Протягом заходу представники Національного Темпус-офісу в Україні поінформували учасників щодо умов і правил участі в програмі, національних та регіональних пріоритетів, затверджених на шостий конкурс програми, повідомили про результати участі українських ВНЗ в програмі Темпус тощо. У рамках сесій, присвячених підготовці проектних заявок, учасники отримали знання та навички щодо розробки розділів аплікаційної форми та її необхідних додатків. Спеціальні сесії окреслили можливості для українських ВНЗ в програмах Європейського Союзу Еразмус Мундус і Жана Моне.

Протягом  Інформаційного дня Програми Темпус учасники заходу мали змогу обмінятися досвідом стосовно співробітництва між вищими навчальним закладами у країнах-партнерах та в країнах-членах Європейського Союзу, отримати консультації та започаткувати нові партнерства.

Темпус – це програма Європейського Союзу, що спрямована на модернізацію вищої освіти в країнах-партнерах ЄС, в тому числі в Україні, на розбудову співпраці між державами-членами ЄС та країнами-партнерами, пропагування розвитку вищої освіти з урахуванням досвіду ЄС. Програма Темпус розпочала свою роботу в Україні у 1993 р., зараз втілюється IV, заключний, етап Програми.

 

Пошук на порталі

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Посилання

hair style model