Національний Темпус / Еразмус+ 
офіс в Україні

Підписка на новини

Введіть ел. поштову адресу:

Підписка RSS

Голосування

Як Ви ставитеся до Болонського процесу в Україні?

Тренінг з написання проектних заявок програми Темпус.

25 січня 2013 р. представниками Національного Темпус-офісу в Україні  було проведено Тренінг з написання проектних заявок Програми Темпус в Національному університеті кораблебудування імені адмірала Макарова.

Метою тренінгу було поширити знання та виробити компетентності в учасників тренінгу щодо розробки проектних заявок програми Темпус. У тренінгу взяли участь понад 30 представників 23 вищих навчальних закладів із різних регіонів України.

Шляхом обговорення та виконання практичних завдань, роботи в групах протягом тренінгу учасники опрацьовували розробку матеріалів до розділів аплікаційної форми, створювали робочі пакети, описували цілі, результати, індикатори та заходи в рамках логіко-структурної матриці тощо. На прикладах, учасникам тренінгу було роз’яснено заходи для протидії ризикам, інструменти для  забезпечення сталості проекту. Поміж іншого, учасники тренінгу отримали знання щодо опису актуальності проекту, його методології, спроможності партнерства виконувати завдання проекту, розповсюдження результатів проекту та ін.

Загалом, протягом тренінгу учасниками було опрацьовано п’ять практичних ситуацій. Незважаючи на інтенсивність проведеного заходу та певну недосвідченість учасників щодо участі в проектах Темпус, більшість учасників ефективно виконали поставлені завдання, опанували знання та отримали необхідні навички для розробки проектних заявок. Окрім цього, учасники отримали консультації від представників Національного Темпус-офісу щодо правил участі в шостому конкурсі Програми Темпус і мали змогу започаткувати нові партнерства, поспілкувавшись з учасниками з різних вищих навчальних закладів.

Повний список проектів конкурсу: http://eacea.ec.europa.eu/tempus/results_compendia/results_en.php

Опис поточних проектів програми ЄС Темпус IV - 61 проект: http://www.tempus.org.ua/uk/korysna-informacija/publikaciji/593-61-tempus-projects-2013.html

Таблиця проектів для пошуку інформації за різними критеріями: http://www.tempus.org.ua/uk/korysna-informacija/publikaciji/594-tempus-iv-2013.html

 

Пошук на порталі

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Посилання

hair style model