Національний Темпус / Еразмус+ 
офіс в Україні

Підписка на новини

Введіть ел. поштову адресу:

Підписка RSS

Голосування

Як Ви ставитеся до Болонського процесу в Україні?

Семінар "Компетенції для майбутнього" для Національних команд експертів з реформування вищої освіти

23-24 жовтня 2009 р. Семінар для Національних команд експертів з реформування вищої освіти "Компетенції для майбутнього", м. Варшава, Польща. Від Національної команди експертів України в заході взяли участь професор Юрій РАШКЕВИЧ, проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків Національного університету «Львівська політехніки», і Володимир КРАВЦЕНЮК, голова Студентської ради Київського національного лінгвістичного університету.

Результати семінару було презентовано професором Юрієм РАШКЕВИЧЕМ у межах Інформаційного дня Програми Темпус, що відбувся 27 січня 2010 р. в Національному університеті "Львівська політехніка", короткий звіт буде доступний на цьому сайті на сторінці команди.

Матеріали і презентації семінару представлені на сайті:  http://warsaw2009.bolognaexperts.net/content/presentations, де також доступні матеріали попередніх заходів у розділі минулі події. Матеріали можуть бути цікаві та корисні освітянам, студенству та іншим фахівцям, які займаються запровадженням положень Болонського процесу в Україні.

 

Пошук на порталі

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Посилання

hair style model