Національний Темпус / Еразмус+ 
офіс в Україні

Підписка на новини

Введіть ел. поштову адресу:

Підписка RSS

Голосування

Як Ви ставитеся до Болонського процесу в Україні?

РОБОЧА ЗУСТРІЧ-НАРАДА Національної команди експертів з реформування вищої освіти

25 червня 2012 р. у Національному Темпус-офісі в Україні відбулася робоча зустріч-нарада Національної команди експертів з реформування вищої освіти України, що проводилася з метою звітування за перше півріччя цього року по завершенню міжнародних поїздок та інших заходів за участю експертів і планування на наступне півріччя (сайт МОНМС - http://mon.gov.ua/index.php/ua/10630-fakhivtsi-obgovorili-stan-reformuvannya-vishchoji-osviti).
У нараді взяли участь Перший заступник Міністра освіти і науки, молоді та спорту України Є. М. Суліма, завідувач сектору міжнародних проектів Департаменту вищої освіти Міністерства А. А. Гармаш, проректор Одеської національної морської академії В. М. Захарченко, перший проректор Дніпропетровського національного університету імені Олесі Гончара О. О. Кочубей, Перший віце-президент Національної академії педагогічних наук України В. І. Луговий, проректор Національного університету «Львівська політехніки» Ю. М. Рашкевич, голова студентського парламенту Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова Р. С. Рижков, директор Інституту вищої освіти НАПН України М. Ф. Степко, доцент кафедри економічної кібернетики економічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка А. В. Ставицький.

Захід відкрила директор Національного Темпус-офісу в Україні Світлана Шитікова, яка привітала учасників та запросила до слова Першого заступника Міністра освіти і науки, молоді та спорту України Євгена Суліму. Перший заступник Міністра відмітив успішну співпрацю Міністерства, Національної команди експертів з реформування вищої освіти України та Національного Темпус-офісу в Україні, зупинився на актуальних проблемах модернізації вищої освіти України на сучасному етапі та ролі Національних експертів у цьому процесі. Також, Євген Миколайович окреслив основні завдання Національної команди на наступні півроку, серед яких – доопрацювання Національного освітнього глосарію з вищої освіти; виступи на Інформаційних днях Темпус, конференціях, семінарах і тренінгах з питань упровадження Європейської кредитної трансферно-накопичувальної системи (ЄКТС), компетентнісного підходу та результатів навчання, розвитку зв’язків вищої освіти та бізнесу тощо; проведення спеціальних тренінгів для координаторів ЄКТС на національному та регіональному рівнях і навчання для керівників вищих начальних закладів; підготовка пропозицій щодо удосконалення нормативно-правової бази вищої освіти України.
Обговорення експертами зазначених напрямів діяльності надало можливість сформувати конкретні пропозиції до плану роботи Національної команди. Зокрема, з метою аналізу ефективності впровадження проектів Програми Темпус вищими навчальними закладами України та розповсюдження їх найкращого досвіду заплановано збір та аналіз відповідної інформації і проведення спеціальної звітної сесії вищих навчальних закладів за результатами проектів у межах конференції 25-26 жовтня 2012 р. у м. Києві з залученням міжнародних і національних експертів.
Нарада завершилася підведенням підсумків роботи Національної команди експертів за звітний період та узгодженням її подальших дій.

 

Пошук на порталі

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Посилання

hair style model