Національний Темпус / Еразмус+ 
офіс в Україні

Підписка на новини

Введіть ел. поштову адресу:

Підписка RSS

Голосування

Як Ви ставитеся до Болонського процесу в Україні?

Моніторинг проекту Темпус SAFEGUARD

12-13 квітня 2011 р. Моніторинг проекту Темпус № 158886-TEMPUS-2009-UK-JPCR Національна інженерна safeware-мережа центрів інноваційної університетсько-промислової кооперації (SAFEGUARD). Мета та завдання проекту: - Підготовка нової генерації інженерів і дослідників, спроможних здійснювати та впроваджувати інноваційні розробки в сфері safeware-інженерії; - Задовольнити потреби української промисловості та дослідницьких інститутів, що працюють у різних критичних доменах.

Запрошуємо познайомитись з деталями проекту на сайті http://safeguard.csn.khai.edu/  а також на сайтах партнерства: http://tempus-khai.org.ua/index.php; http://opu.ua/ru/6/6.1/6.1.2/3713.html

 

Пошук на порталі

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Посилання

Проекти TEMPUS

У межах програми Темпус I, II, III з 1993 по 2009 рр. за участі партнерів з України було реалізовано близько 300 проектів Темпус. За результатами шести конкурсів програми Темпус IV 2007-2013 рр. за участю українських партнерів реалізується 94 проект Темпус, з них 76 Спільних проектів і 18 проекти Структурних заходів, включаючи 20 національних та 74 багатонаціональних проекти.

Детальніше

Управлiння проектом Темпус

Інформація для проектних команд учасників програми Темпус: обов'язково дотримуйтесь правил щодо візуальної підтримки проектів (Tempus visibility rules). 

Усі діючі проекти програми Темпус, які реалізуються за участю партнерів з України, необхідно обов'язково зареєструвати в Міністерстві економіки України.

Детальніше

Еразмус Мундус

Інформація про освітню програму ЄС - Еразмус Мундус, націлену на активізацію міжнародного співробітництва та підвищення мобільності серед студентів, викладачів, науковців європейських університетів і вищих навчальних закладів третіх країн на всіх континентах.

Детальніше

hair style model