Національний Темпус / Еразмус+ 
офіс в Україні

Підписка на новини

Введіть ел. поштову адресу:

Підписка RSS

Голосування

Як Ви ставитеся до Болонського процесу в Україні?

Вітаємо переможців Еразмус Мундус - Партнерство

Європейська Комісія прийняла рішення стосовно фінансування переможців конкурсу в рамках другого компоненту Програми Еразмус Мундус «Партнерство». Згідно умов цієї програми, Україна бере участь в лоті (об’єднанні) 7 разом з двома іншими країнами Східного партнерства – Білоруссю та Молдовою.

Переможцем визнано проект, поданий консорціумом під керівництвом Університету Деюсто, м. Більбао, Іспанія.

Учасниками консорціуму є два університети з Білорусі, два з Молдови та шість українських університетів: Дніпропетровський національний університет ім. Олеся Гончара, Національний університет ім. Івана Франка, м. Львів, Одеський національний університет ім. І.І. Мечнікова, Національний університет ім. Тараса Шевченка, м. Київ, Таврійський національний університет ім. В.І. Вернадського, м. Симферополь, Харківський національний університет ім. Василя Каразіна, а також вісім вищих навчальних закладів з Греції, Італії, Литви, Німеччини, Польщі, Португалії, Фінляндії, Франції.

Протягом чотирьох років зазначені університети пропонуватимуть програми академічної мобільності студентам – бакалаврам і магістрам, аспірантам, докторантам, викладачам з України, Білорусі та Молдови. Проектом передбачений двосторонній обмін – 232 потенційних учасники програм академічної мобільності з трьох країн Східного партнерства, включаючи 100 з України, доповнюватимуться 51 учасником, що представлятимуть престижні європейські університети для навчання в українських вищих навчальних закладів.

Вже вчетверте українські університети беруть участь у даному компоненті програми під керівництвом Університету Деюсто. Трьохрічні проекти сприяння зовнішньому співробітництву та стимулювання академічної мобільності перемагали у конкурсах «Еразмус Мундус: Вікно зовнішньої співпраці» у 2007, 2008 та 2009 роках.

Додаткова інформація:

Еразмус Мундус – освітня програма ЄС, націлена на активізацію міжнародного співробітництва та підвищення мобільності серед студентів, викладачів, науковців європейських університетів та вищих навчальних закладів третіх країнах.

Програма має 3 компоненти (напрями): 1) Спільні курси і програми Еразмус Мундус; 2) Партнерство Еразмус Мундус (колишня назва «Еразмус Мундус: Вікно зовнішньої співпраці»); 3) Пропагування європейської освіти та міжнародного співробітництва в освіті.

Другий компонент – «Партнерство Еразмус Мундус» – передбачає утворення партнерств між європейськими університетами та вищими навчальними закладами третіх країн (включно із країнами - сусідами) та надання стипендій для студентів, аспірантів та викладачів на оплату подорожування, навчання, проведення досліджень тощо. Треті країни беруть участь у цьому компоненті програми Еразмус Мундус у складі географічних об’єднань – лотів.

Докладніше

http://eacea.ec.europa.ua/erasmus_mundus/results_compendia/results_en.php

 

Пошук на порталі

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Посилання

hair style model