Національний Темпус / Еразмус+ 
офіс в Україні

Підписка на новини

Введіть ел. поштову адресу:

Підписка RSS

Голосування

Як Ви ставитеся до Болонського процесу в Україні?

ПЕРШИЙ СЕМІНАР З АКТУАЛЬНИХ ПИТАНЬ ПРАВА ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ ІМ. ЖАНА МОНЕ

21 квітня 2011 року в рамках проекту, в НаУКМА відбудеться перший семінар з актуальних питань європейського права. Тема заходу: “Вплив Лісабонської угоди на відносини між ЄС та Україною”. Під час цієї події провідні українські та іноземні науковці і експерти з права ЄС, державні службовці обговорять вплив Лісабонської угоди на сучасні і майбутні відносини у різноманітних сферах співробітництва між ЄС та Україною.

Цільова аудиторія семінару: науковці, експерти з європейських студій, правники, викладачі і студенти соціальних дисциплін, вчені, журналісти, державні службовці та працівники органів місцевого самоврядування, усі, хто цікавиться правовими аспектами відносин між ЄС і Україною, європейськими студіями.

Детальніша інформація та програма семінару на Порталі "Європейські студії в Україні" Української асоціації європейських студій http://www.europa.org.ua.

Останній термін реєстрації для участі в семінарі: 18 квітня 2011 року.

Контактна особа: Анна ХВОРОСТЯНКІНА, тел.: +38 (050) 733 94 94, е-пошта: europa.org.ua@gmail.com

Українська асоціація європейських студій та Національний університет “Києво-Могилянська академія” запрошують усіх, хто цікавиться питаннями європейської інтеграції і права, прийняти участь в першому семінарі з актуальних питань права ЄС у рамках програми ім. Жана Моне.

З 2010 року факультет правничих наук Національного університету “Києво-Могилянська академія” (НаУКМА) реалізує проект за програмою Європейської Комісії ім. Жана Моне. Цей проект передбачає викладання нових курсів, підготовку навчальних і наукових публікацій, проведення різноманітних наукових і експертних заходів у сфері права Європейського Союзу, а також створення в університеті кафедри права ЄС ім. Ж. Моне.

 

Пошук на порталі

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Посилання

hair style model