Національний Темпус / Еразмус+ 
офіс в Україні

Регіональні семінари «Використання європейського досвіду з удосконалення студентської інноваційної та підприємницької діяльності у ВНЗ Україні»

З 16 по 23 травня 2014 року в Україні були організовані безкоштовні регіональні семінари для викладачів ВНЗ, що працюють з креативними студентами в галузі ІТ, а також керівників підрозділів та координаторів, що займаються інноваційною діяльністю у ВНЗ.

Семінари в Україні організовані в рамках проекту програми Темпус «Національна освітня інфраструктура удосконалення інноваційної та підприємницької діяльності ІТ-студентів» (NEFESIE), який розпочався у жовтні 2012.

Реєстрація за адресами:

 http://goo.gl/3hxhBx – семінар в Одесі 16 травня

 http://goo.gl/gdmyOJ – семінар в Харкові 23 травня

 http://goo.gl/UYsGbN – семінар у Львові 23 травня

 http://goo.gl/H4GWNS – семінар у Вінниці 23 травня

Мета семінарів - ознайомлення з результатами та планованими заходами проекту, залучення викладачів і зацікавлених осіб ВНЗ України до участі в національній еко-системі студентських інновацій.

Під час семінару учасники:

 ознайомились з сучасним станом справ з підготовки інноваторів;

 дізнались, як сприймають підприємництво та інновації студенти;

 ознайомились з новими моделями взаємодії в галузі інноваційного розвитку Університетів, Підприємств та інших зацікавлених сторін;

 дізнались про можливість прийняти участь у заходах з інтенсифікації інноваційної діяльності студентів у 2015 році;

 ознайомились з роботою у Віртуальному Інноваційному Середовищі.

В семінарі взялиучасть представники ІТ-компаній.

Основною метою проекту є стимулювання синергії між навчальними програмами підготовки ІТ-фахівців, науково-дослідницькими роботами та бізнес-інноваціями.

Контакти

Генеральний менеджер проекту: доктор Аріаніт Курті, доцент Ліннеус Університету, е-mail: arianit.kurti@lnu.se, телефон +46 (0) 470-70 83 75.

Координатор проекту в Україні: к.т.н Тетяна Шатовська, доцент Харківського національного університету радіоелектроніки, e-mail: shatovska@gmail.com, телефон +380577021646.

 

Пошук на порталі

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Посилання

hair style model