Національний Темпус / Еразмус+ 
офіс в Україні

Темпус в Україні

Відповідно до Національної стратегії розвитку освіти України до 2021 року, участь у освітній програмі Європейського Союзу - Темпус, визначено одним із пріоритетних завдань розвитку міжнародної співпраці.

Україна приєдналася до програми Темпус 29 квітня 1993 р. На той період, програма Темпус мала спрямованість на удосконалення управління закладами освіти, оновлення або розробку нових навчальних програм і підвищення кваліфікації викладачів, особливо у таких дисциплінах, як економіка, іноземні мови, суспільні науки, європейські студії та право.

На третьому етапі програми Темпус (2000-2006 рр.) відбувся перехід до нових пріоритетів і нової предметної сфери. Участь України в програмі Темпус III узгоджувалася з приєднанням до Болонського процесу та входженням до Європейського простору вищої освіти, що відповідно позначалося на цілеспрямуванні проектів. До пріоритетних напрямів, крім економіки та бізнес-менеджменту, було включено сільське господарство, інформаційно-комунікативні технології та екологію.

Починаючи з 2000 р. до проектів Темпус, окрім університетів, долучаються інші партнери – підприємства, неурядові організації, органи влади. Тож, учасниками проектів Темпус в Україні стають Секретаріат Кабінету Міністрів України, міністерства освіти і науки, охорони довкілля, аграрної політики, обласні державні адміністрації та міські ради, спілки промисловців, аграрні підприємства, порти, слухацькі ради університетів і науково-дослідні інституції.

Детальніше...
 
Темпус і Болонський процес

Для Європейського Союзу Болонський процес є одним з маршрутів на шляху до створення «Європи знань». Як освітня програма Темпус, так і участь ЄС у Болонському процесі узгоджуються із загальними стратегічними напрямами розвитку ЄС, визначеними в Лісабонській стратегії. Відповідно, цілі програми Темпус і цілі Болонського процесу перетинаються, підсилюючи одна одну та створюючи ефект синергії. Запровадження основних положень Болонського процесу передбачає врахування національних підходів до організації навчання, змісту освіти, традицій у підготовці майбутніх фахівців з вищою освітою.

Детальніше...
 
Вітання зі святами та 20-ю річницею програми Темпус в Україні!

Шановна велика родино ентузіастів програми Темпус!

Вітаємо Вас із травневими святами та 20-ю річницею запровадження програми Темпус в Україні!

Дякуємо за Вашу відданість програмі, професіоналізм, цілеспрямованість, працездатність, відповідальність, постійний творчий пошук, виняткові навички міжкультурного спілкування та ведення переговорів, ініціативність, інноваційність, оптимізм, здатність надихати й підтримувати учасників проекту, вміння досягати результатів, командний підхід, дотримання правил поширення цінностей програми Темпус та волю до перемоги.

Бажаємо, щоб здійснилися Ваші творчі задуми, справдилися сподівання, реалізувалися плани.

Щоб Вам завжди вистачало часу на виконання усіх творчих задумів і планів, все і всі сприяли  здійсненню усіх Ваших мрій.

Сподіваємось, що нові програми відкриють нові можливості.

Нехай зростає міжнародна освітянська – спільнота, й у кожного з нас буде більше щирих друзів, надійних партнерів, довіри й любові.

Щиро дякуємо всім учасникам конференції за активну участь! http://www.tempus.org.ua/uk/tempus-ukrajina-20.html

Опис поточних проектів http://www.tempus.org.ua/uk/korysna-informacija/publikaciji/687-tempusiv-2008-2013.html

З повагою, команда НТО в Україні

 


Пошук на порталі

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Посилання

hair style model