Національний Темпус / Еразмус+ 
офіс в Україні

Активізація трикутника знань шляхом створення Інноваційних офісів в українських вищих навчальних закладах (UNI4INNO)

Європейський проект (UNI4INNO) “Активізація трикутника знань шляхом створення Інноваційних офісів в українських вищих навчальних закладах” обговорювався 23 лютого 2010 р. в Торгово-промисловій палаті Києва. UNI4INNO – це трирічний проект з бюджетом 637,405 євро, який фінансується Європейською Комісією за програмою ТЕМПУС IV. Університет Аліканте (Іспанія) є координатором проекту, консорціум складається з трьох партнерів із країн ЄС (Технологічний Університет, Чалмер, Швеція; Болонський Університет, Італія; Світовий Університет - Австрійський Сервісний Комітет, Австрія), 6 українських університетів (Кримський гуманітарний університет, Донбаська державна машинобудівна академія, Національний університет “Львівська Політехніка”, Національний аерокосмічний університет імені Н.Е.Жуковського “Харківський авіаційний інститут”, Національна металургійна академія України та Одеський Національний Університет імені І.І. Мечнікова, Київська Торгово-промислова палата, Український державний інститут інноваційних технологій та змісту освіти при Міністерстві освіти та науки України.

На першому засіданні в Києві були присутні представники всіх українських партнерів проекту, а також Національного Темпус-офісу в Україні . Обговорювалися основні цілі та очікувані результати проекту, а також фінансові та адміністративні питання і робочий план на перший рік реалізації проекту. Партнери поділилися досвідом, обговорили вимоги щодо інноваційних структур та свої обов’язки.

Основними цілями проекту UNI4INNO є:

- постійне зміцнення стратегічних, управлінських та адміністративних можливостей шести українських університетів у визначенні, управлінні та генеруванні вартостей на основі нематеріальних (в першу чергу – інтелектуальних) активів університетів;

- підвищення ефективності участі українських університетів у науковій кооперації шляхом впровадження ряду цільових заходів з метою розбудови їх потенціалу співпраці.

Крім того, проект спритиме розвитку інноваційної культури українських вищих навчальних закладів шляхом створення офісів та служб інноваційної підтримки.

Методологія, що використовується для досягнення очікуваних результатів, підсилюється вагомими консультаційними послугами європейських партнерів – експертів у даному виді діяльності та поєднанням потенціалу українських партнерів, включаючи відповідні урядові структури, бізнес сектор тощо.

В перший проектний рік планується науковий візит українських партнерів до міста Аліканте (Іспанія), який буде здійснено першого тижня червня, та стратегічний семінар в Одесі (Україна) в кінці серпня.

Детальнішу інформацію про цей проект можна знайти за адресою www.uni4inno.eu

Контакти: Роберто Ескаре, Марія Барлуенга та Надія Патрас, Університет Аліканте, Міжнародний Офіс Менеджменту Проекту, Тел.: +34 965 90 97 18, Факс: +34 965 90 07 15, E-mail: r.escarre@ua.es, barluenga@ua.es, nadia.patras@ua.es

 

Пошук на порталі

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Посилання

hair style model