Національний Темпус / Еразмус+ 
офіс в Україні

Помилка
  • Unable to fine download item 126in rokdownload link
  • Unable to fine download item 197in rokdownload link
Результати третього конкурсу Програми Темпус IV

Виконавче агентство з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури завершило відбір проектів у рамках третього конкурсу Програми Темпус IV. До кінцевого списку проектів, рекомендованих до фінансування, включено 64 проектних пропозиції, з них п’ять – за участю українських університетів. Відбір проектів здійснювався за критеріями, проголошеними на початку конкурсу, за участю незалежних експертів, національних органів влади, представництв Європейського Союзу і Національних Темпус-офісів у країнах-партнерах. Наші щирі вітання проектним командам переможцям!

Остаточне рішення приймав Комітет з відбору, який керувався означеними критеріями та іншими підставами, а саме: намаганнями підтримати, насамперед, проекти у межах напряму «Структурні заходи» та багатонаціональні проекти, а також забезпечити географічний баланс представництва різних країн-партнерів.

За участю українських партнерів рекомендовані до фінансування наступні проекти:

1. Запровадження навчання третього циклу – докторської програми з відновлювальної енергетики та екотехнологій (Creation of third cycle studies – Doctoral Programme in Renewable Energy and Environmental Technology) Національний технічний університет «Київський політехнічний інститут»; Національний університет водного господарства та природокористування; Європейська енергетична компанія.

2. Географічні інформаційні технології для сталого розвитку країн Східного сусідства (Geographic information technology for sustainable development in Eastern neighbouring countries) Національний технічний університет «Львівська політехніка»; Київський національний університет будівництва і архітектури.

3. Створення моделі докторських шкіл на основі кращого досвіду для впровадження структурованої програми докторської підготовки (PhD) в Україні та Грузії (Development of best practice model Doctoral Schools for structured PhD programme implementation in Ukraine and Georgia) Національний університет «Києво-Могилянська академія»; Чорноморський державний університет ім. Петра Могили; Інститут літератури та Інститут ботаніки Національної академії наук України.

4. Практикоорієнтовані магістерські програми з інженерії для Росії, України та Узбекистану (Practice oriented Master Programmes in Engineering in RU, UA and UZ) Луцький національний технічний університет; Приазовський державний технічний університет; Запорізький національний технічний університет; Міністерство освіти і науки України; Донецька торгово-промислова палата.

5. Екологічне врядування для навчальних програм з охорони навколишнього середовища (Environmental Governance for Environmental Curricula) Харківська національна академія міського господарства; Одеський державний екологічний університет; Інститут екології Карпат.

Загалом, 450 проектних заявок отримано EACEA, з них 384 – спільні проекти, 66 – структурні заходи, включаючи 220 заявок щодо модернізації навчальних програм, 72 – реформування врядування, 158 – вища освіта та суспільство.

Від України подано як грант-апліканти 2 проектні заявки, а також 112 заявок подано за участі 528 українських учасників як партнерів. Серед ВНЗ країн-членів ЄС більше всього заявок від Німеччини, Італії, Франції, Швеції, Іспанії, Австрії, Великобританії.

Після перевірки відповідності технічним вимогам (eligibility check): 332 заявки на спільні проекти та 56 заявок на структурні заходи, тобто всього 388 проектних заявок, які відповідають мінімальним вимогам пройшли на оцінювання експертамами, також консультації проводились з національними агентствами (МОН України, Представництва ЄС в Україні, НТО).

Детальніша інформація про результати конкурсу на веб-сайті Виконавчого агентства в питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури

Задля розвитку міжпроектної співпраці та більшого поширення інформації про діючі проекти у рамках програми Темпус IV, до Вашої уваги короткі описи 12-ти проектів (українською мовою)    з контактами та 11 проектів (з 12) (українською і англійською мовами) . Ви можете звертатися щодо співпраці та участі в заходах проектів безпосередньо до координаторів від України. Також Ви можете ознайомитись з короткою інформацією про всі проекти Темпус за період 1993-2010 р. у таблиці http://www.erasmusplus.org.ua/2014-05-30-14-56-19/prezentatsii/category/6-novyny-ta-baza-proektiv.html Таблиця надає можливість класифікувати проекти відповідно до категорій. За додатковою інформацією можна звернутись до НТО в Україні (+380443322645, +380442866668)

http://www.erasmusplus.org.ua/2014-05-30-14-56-19/prezentatsii/category/6-novyny-ta-baza-proektiv.html

 

Пошук на порталі

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Посилання

hair style model