Національний Темпус / Еразмус+ 
офіс в Україні

Підписка на новини

Введіть ел. поштову адресу:

Підписка RSS

Голосування

Як Ви ставитеся до Болонського процесу в Україні?

Зустріч Національної команди експертів

3 березня відбулася перша у 2011 році зустріч Євгена Миколайовича Суліми, першого заступника міністра освіти і науки, молоді та спорту України, з членами Національної команди експертів з реформування вищої освіти. У зустрічі також взяли участь керівник сектору  освіти, науки і технологій, інформаційного суспільства Представництва Європейського Союзу в Україні, пані Віра Рибак та команда Національного Темпус-офісу в Україні.

Склад Національної команди був рекомендований Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України, за координаційної підтримки Національного Темпус-офісу та Представництва Європейської Союзу в Україні, та ухвалений рішенням Департаменту Програми Темпус Bикoнaвчoгo aгентствa ЄС oсвiти, ayдioвiзyaльниx зaсoбiв та кyльтypи. Склад та інформацію про діяльність Національної команди експертів наведено за посиланням http://tempus.org.ua/uk/national-team-here/90--here.html

Перший заступник міністра Євген Миколайович Суліма оприлюднив місію та завдання Національної команди експертів та наголосив на обов’язковому узгодженні діяльності кожного з експертів з рішеннями Команди та напрямами розвитку системи вищої освіти в Україні.

Ознайомившись з експертними напрямами експертів, Суліма Є.М., рекомендував залучити кожного з них до діяльності робочої групи щодо доопрацювання проекту Закону України «Про вищу освіту».

З огляду на низький рівень обізнаності щодо тенденцій розвитку вищої освіти в Україні, перший заступник міністра заохотив експертів проводити інформаційну діяльність в регіонах, організовуючи інформаційні заходи та співпрацюючи з місцевими ЗМІ.

Особливу увагу під час зустрічі було приділено уточненню та узгодженню плану дій Національної команди експертів у 2011 році, як-от ролі експертів в проведенні інформаційних Темпус-днів, тематичні зустрічі команди експертів, міжнародні поїздки з метою обміну досвідом тощо.

Після завершення зустрічі був проведений робочий круглий стіл, що включав розробку презентацій за експертними напрямами, доопрацювання річного плану заходів Національної команди експертів, визначення тематики міжнародних семінарів із залученням міжнародних експертів тощо.

 

Пошук на порталі

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Посилання

hair style model