Національний Темпус / Еразмус+ 
офіс в Україні

Міністерство освіти і науки України запрошує до громадського обговорення проекту Стратегії розвитку національної системи кваліфікацій

Міністерство освіти і науки повідомляє про оприлюднення 7 червня 2013 року на офіційному веб-сайті (рубрика «Громадське обговорення» проекту Стратегії розвитку національної системи кваліфікацій.

Національна система кваліфікацій охоплює Національну рамку кваліфікацій, освітні та професійні кваліфікації, механізми правового та інституційного регулювання суспільних відносин у сфері освіти, зайнятості та соціально-трудових відносин, що стосуються визнання результатів навчання, розроблення, забезпечення якості та присвоєння кваліфікацій.

Стратегія розвитку національної системи кваліфікацій на період до 2020 року визначає мету, основні завдання, принципи, напрями формування та розвитку національної системи кваліфікацій.

Зауваження та пропозиції до зазначеного проекту просимо надсилати на електронну адресу: a_garmash@mon.gov.ua (Анатолій Гармаш, завідувач сектору міжнародних освітніх проектів департаменту вищої освіти МОН).

Документ за посиланням: http://www.mon.gov.ua/ua//pr-viddil/public-discussions/1358761665/

 

Пошук на порталі

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Посилання

hair style model