Національний Темпус / Еразмус+ 
офіс в Україні

Урядом затверджено Національну рамку кваліфікацій України

Кабінет Міністрів України схвалив постанову «Про затвердження Національної рамки кваліфікацій України» від 23 листопада 2011 р. № 1341, http://zakon2.rada.gov.ua/laws/main/1326289476970265/page5, підготовлену на виконання Національного плану дій на 2011 р. щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010-2014 рр. «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава». Рішення датоване 23 листопада 2011 р.

Прийняття цього документу стало результатом спільної роботи представників Міністерства освіти і науки, молоді та спорту, вищих і професійно-технічних навчальних закладів, Національної академії педагогічних наук і Конфедерації роботодавців України та за участі експертів Ради Європи та Європейського фонду освіти, а також Національного Темпус-офісу в Україні.

Національна рамка кваліфікацій покликана стати основою для розроблення і модернізації цілої низки документів, що визначатимуть розвиток і якість української освіти у відповідності до вимог сучасної економіки та європейських стандартів із забезпечення якості, а також має забезпечити можливість реалізації системних реформ у суспільстві.

 

Пошук на порталі

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Посилання

hair style model